Články

Obyvatelé městečka Darktown

Obyvatelé městečka Darktown

Zdravím tě, čtenáři. Vidím, že se již dlouho touláš internetem a nevíš co dělat. Inu, jednou jsem byl na stejném místě jako jsi nyní ty. Ale bylo mi umožněno vstoupit do skrytého městečka Darktown a stát se členem té úžasné společnosti, o níž ti právě hodlám povyprávět. Nuže, začněme!

Vizor

Starosta Darktownu. Jeho zakladatel, kterému všichni vděčí mnohé. Vybudoval pro nás bezpečné místo kde se nemusíme bát ukazovat naše skutečná já. K jeho povaze nemusím říkat mnohé. Je to milý přátelský chlapík, se smyslem pro humor a srdcem na pravém místě. Je to něco jako velký táta všech ostatních obyvatel.

Eyeless Jackie

Kronikářka městečka, ale nenechte se zmást! Pod maskou zděděnou po svém předchůdci – Eyeless Jackovi – se skrývá duše prosycena touhou po vědění. Pokud má tu možnost, zkoumá veškerá stvoření která potká. Ať už tím myslím duchy, příšery z pod postele, nemrtvé a jiná prapodivná stvoření. Vedle kroniky města tak i sepisuje důkladné studie o všemožných běsech.

Nautileen

Co u ní znamená povolání Krysař? Inu, řekněme že ona je hlavním spojením mezi naším městečkem a novými příchozími. Stejně jako krysař vábil svou hudbou krysy, Nautileen vábí nadějné spisovatele do našich řad. Její hudbě nelze odolat…

Unnamed

Každého z nás občas posednou negativní emoce. V tu temnou chvíli nastupuje Exorcista. Jelikož je bezejmenný, jelikož nikdo neví, čím byl a čím je nyní, je nejlepší osobou, která vám může pomoci. Nasaje do sebe negativní emoce a odejde. Beze slov, bez emocí. Jen se objeví a opět odejde. Nikdo neví kdy se zjeví zas.

Wizorry

Jeho úděl jakožto šamana, je udržovat městečko bez neduhů. Popravdě řečeno, kdy by chtěl být nemocný? Vyhání zlé duchy, doporučuje nám bylinky. A co když to selže, ptáte se? V tom případě nám alespoň zahraje nějakou tu fajnovku z jeho rockové kapely. Kdo by si nepřál mít takového doktora přes duši?

Skellet

Hrobník. Veliký samotář. Nikdo netuší, co ho vedlo k postu hrobníka. Zatím nikdo nezemřel, tak proč se musí městem v nočních hodinách nést rytmický buchot kladiva? Kolíky zatlouká, dřevo hobluje, ale ven ze svého malého příbytku na planině za městem nikdy nevychází. jestli se nebojíš, můžeš ho navštívit. Ale střež svůj život velice pozorně.

Kirushina

Jakožto strážkyně obchází perimetr města a odklání všechny útoky. Ať už přírodních tak i vojenských. Představ si že bys stál před hradbami našeho města a chtěl bys na hradbu hodit kámen. Ten kámen nedopadne. Kirushina se před tebou mihne rychle jako stín. A to mi věř, budeš rád že zůstaneš naživu. Kirushina v tobě možná nechá pár svých kunaiů, ale už v tu chvíli bych ti řekl, ať se dáš na útěk.

MecmecCZ

Člověk v němž sídlí dvě duše. Jedna je vůdcem a ovládá druhou, která tak propůjčuje svůj hlas. V našem městečku zastává funkci mastičkáře. Dělá vlastně tutéž věc jako šaman Wizorry, ale ten léčí duši. MemecCZ se stará o fyzické rány! Pomocí svých bylinných směsí nám rány vyčistí, pečlivě je obváže a předepíše nám klid.

MysteryMyst

V jedné z našich nehonosnějších budov běhá pořád sem a tam naše knihovnice. Nejvíce má ráda detektivky, anime a mangu. Vysoká dáma schovává svou tvář za dlouhými černými vlasy, které sebou škubou jako biče, jelikož musí jejich majitelka pořád být někde jinde. Přejme jí tedy alespoň nějakou tu chvíli odpočinku a času na přečtení dobře knížky.

Dockomaster & Creepystalk

Nikde v městečku je neuvidíš ale věz, že tam někde jsou. Na oba je vypsána tučná odměna, a tak se skrývají. Nikdo neví jak vypadají, nikomu totiž nedůvěřují natolik, aby se mu ukázali. K tomu všemu je Creepystalk nesmrtelný. I to jeden z důvodů, proč se ukrývá. Tajemství své nesmrtelnosti, nechce totiž nikomu prozradit. Ostatní obyvatelé udělají vše pro to, aby je ochránili!

Beast

Uprostřed temných nocí můžeš slýchávat volání ponocného. To je Beast. Člověk, kterému také říkáme, noční živočich. Ve dne tohoto človíčka neuvidíš, ale pokud vydržíš dlouho do noci, můžeš se dočkat jeho hlasitého volání. Legendy praví, že jednou snad poskládá i souvislou větu…

Fulci

Fulci si nechává říkat obětní beránek. Proč ptáte se? To byste se museli podívat do opravdu hlubokých končin jeho srdce. Městečko Darktown je pro něj vždy na prvním místě. Což znamená, že pokud je to třeba, položí za jeho obranu i vlastní život!

Survivors of Insanity

Tichý chlapec se jménem Shadow měl opravdu těžký život. Přímo před jeho očima mu násilnou smrtí zemřeli rodiče. On je skutečně tím, jenž přežil čiré šílenství. Od toho okamžiku nemá jeho duše pokoje. Nejenže hledá vraha svých rodičů, ale hledá i smysl života! Dokud ho ale nenajde, bude se toulat ulicemi jako zbloudilá duše bez emocí a cíle…

Chrysalis

Chrysalis je jméno dívky, která věčně chodí zahalena v podobném oblečení jako kdysi dávno moroví doktoři. Zajímá tě nějaká legenda? Pohádka pro děti, creepypasta, nebo něco úplně jiného? Zeptej se jí! Jakožto vypravěč má hlavě tisíce a tisíce příběhů. Bůh ví kolik přesně jich zná…

Migdos

Jeden z dalších obyvatel, kteří ti můžou ale nemusí ublížit. Jestli občas na ulici uvidíš výšleh plamenů, nebo nedej bože výbuch, věz že pochází od něj. Pyromana jako je on, jen tak někde nepotkáš. Rád vyhazuje věci do vzduchu hodně velkými explozemi. Tak se ho nesnaž vytočit!

Omega

Iluzionista, který ti hlavu otočí stokrát o 360° Jeho cílem, je ukázat ti, že žiješ ve světě lží a iluzí. Ukáže ti realitu v jejím nejhorším možném měřítku. Nevěříš? Tak nevěř. Ale oba dobře víme, jak moc bys chtěl tu pravdu znát. On, jakožto muž mnoha převleků tě s ochotou povede. Takže? Rozhodl jsi se? Dobře, tak ti doporučuji ti bedlivě ho poslouchat a dodržovat jeho pokyny!

Mike-K

Náš specialista přes zbraně, výcvik, dobrou kondici a disciplínu. Takový velice přísný policista. Povím ti jedno z jeho tajemství. Pokud by ses mu někdy pořádně podíval na záda, všiml by sis dvou již téměř zahojených ranek. Kdysi totiž býval andělem, ale byl zrazen a opuštěn zde na Zemi…

Maki

Jedna z dalších bytostí našeho města, je víla Maki. Před nikým z nás bohužel nikdy nečaruje a kdo ví, zda ještě někdy bude. Ráda se maluje, ráda jí, ráda si šije další a další šaty a rada si jen tak zpívá. Ale neposlouchej její zpěv moc dlouho, má halucinogenní účinky!

Michtoranus

Pravá ruka starosty. Velmi hluboko smýšlející osoba. Snaží se udržet chod vesnice a přitom ostatní veselé. Je to další člověk zodpovědný za ochranu vesnice díky své moci zaříkávače. Ta mu totiž dovoluje přivolávat mrtvé z hrobů. Ačkoliv se jeho moc zdá jako temná, Michtoranus zůstává skvělým společníkem za každé chvíle.

Kris

V našich kruzích je i jedna vědkyně přes SCP ze samotné rady O5! Byla zrazena, ale jakousi šťastnou náhodou na ní amnestika třídy F neměla sebemenší účinek. Ta měla způsobit kompletní ztrátu paměti a informací ohledně společnosti SCP. Není známo, jak mohla amnestika selhat. Většinu času tráví ve své laboratoři, kde provádí kyber-útoky na společnost a testy se vzorky SCP.

Pozvánka

Nuže? Fascinovala tě naše početná rodina? Přemýšlíš o tom, že by ses k nám přidal? Jen do toho! Ozvi se starostovi, dokaž že máš talent na psaní, nebo překlad a my tě přivítáme do naší rodiny městečka Darktown! Jsem si jist, že se ti tu bude líbit.

A pokud se k nám nechceš přidat, přečti si alespoň něco dalšího.

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!