ČlánkyCreepypasty

Opuštěno Disneym – Abandoned by Disney – Corruptus (3/3)

Opuštěno Disneym – Abandoned by Disney
Corruptus (3/3)

Pokud něco doopravdy chceš, může to být tvoje. Tak jsme byli naučeni myslet. Hlavně si myslím, že je to způsob, jak nás odradit od obviňování bohatých za naši chudobu. Všichni si myslíme, že se jednoho dne staneme bohatými pokud se budeme opravdu hodně snažit. Jak dlouho už to bylo od starého dobrého zabíjení bohaté elity?

To asi nebyl ten nejlepší způsob, jak tenhle článek začít. Jsem víc než jen trochu unavený, ale kašlu na to. Nechám to tak. „Corruptus.“ To byl předmět emailu, který mi přišel před tím, než mě zradilo ISP. Mobil se mi změnil v černou cihlu v ten samý den.

Do pekla, jsem přesvědčený, že to snad byl i tem samý moment, i když to nemůžu říct se vší jistotou, protože jsem se na něj podíval až když jsem to vzdal se svým laptopem. „Corruptus“ To slovo jsem ještě nikdy před tím neslyšel a abych byl upřímný, ani si nejsem jistý, jestli to slovo vůbec je. Mohlo by to být z latiny.

Zní mi to jako latina

Nemohl jsem si to ani vyhledat a tohle je poprvé, co jsem na síti od chvíle mého nečekaného odstřihnutí. Mimochodem, zkoušel jsem se přihlásit v místní knihovně. Moje karta byla zrušená. Nezaplacené poplatky za nevrácené knihy hlavně hraničící s fetišistickým materiálem a pár příruček o mentálních poruchách, které jsem nečetl a vůbec si je ani neprohlížel.

Zjevně do podrobna popsaný tlustopis o zbraních hromadného ničení vypadal, že znepokojoval knihovníka nejvíc. Pochodoval jsem po knihovně asi tak půl hodiny, než někdo konečně odešel od přihlášeného a nestráženého počítače. Když jsem si šel zkontrolovat email a tweetnout stížnost o tom, co se stalo, zjistil jsem, že ty účty už neexistují.

Vážně jsem byl velký hlupák, když jsem si myslel, že mi je jen tak nechají. Nebylo dlouho a já si všiml, jak na mě právoplatná uživatelka počítače ukazuje knihovníkovi. Asi nebyla fanouškem přímého přístupu. Byl jsem ze dveří dříve, než se stačilo stát cokoli jiného. Už uběhly dva roky od momentu, kdy jsem opustil Mauglího Palác a už se nikdy neohlédl.

Původní článek se objevil a zase zmizel

tolikrát na tolika různých stránkách už si jen matně vzpomínám, kam jsem se ho poprvé pokusil publikovat. Kdybych býval věděl, jak daleko by to zašlo, nevím, jestli by se mi podařilo vytrhnout tu nešťastnou událost z oběhu. Tlak byl až moc velký a jak tak přemýšlím, nachází se v tom jakýsi komfort, v tom, že nikdo se vlastně nebude zajímat a ani neuvidí vaši práci.

Vypadá to, že hodně stránek smazalo jakékoli informace ať už na přání Disneyho, nebo z jejich vlastního strachu. Znám jednoho velmi oblíbeného youtubera, který ze svého kanálu stáhl všechna videa o mých článcích. Prý to bylo kvůli tomu, že mu někdo vyhrožoval soudem, nějaký údajný „autor příběhu“. Kravina. Vím z vlastní zkušenosti, že je stáhl ze strachu, když zjistil Disneyho vztah s jeho platformou.

Nějakou chvíli jsem se snažil si udržet svůj „Po opuštění“ blog. Nevím kolik lidí vidělo mé poznatky o Místnosti Nula, Klubu 22 a tak dále. Pořád je můžete někde najít… aspoň v tuhle chvíli, kdy píšu tenhle článek. Ano, Klub 22 existuje.

Ne, není to jen překlep Klubu 33

Později jsem se od toho samého člověka dozvěděl, že je tam někde ještě i 11 a čím méně členů, tím zhýralost stoupá. Slyšel jsem i o Klubu 00, ale to nemůžu potvrdit tak jistě, jako u předchozího kontaktu. Taky nevím, jestli se nějak váže k „Místnosti“ podobného jména.

Ano, na dveřích pravděpodobně nestálo „Maskoti“ ale „Členové zábavního personálu“. Já vím, já vím, všechny vás slyším. Vážně vám za to děkuji. Předpokládám, že vaše paměť je křišťálově čistá co se týče traumatických zážitků, že? Každopádně jsem rád, že se mé slovo šíří všemi směry má to ale i svou stinnou stránku a sice, že jen pár z vás to bere vážně.

Už víc zdůraznit to nejde. Ostrov Pokladů? Skutečný. Utilidors? Skutečné. Jen proto, že nedokážete odůvodnit zbytek neznamená, že je to „fajn příběh“. Místo rozebírání mých nepřesností a vytváření diskuzí, jak skvělé by to bylo, být na mém místě, by mohli lidé začít brát celou tuhle věc vážněji a zjišťovat, co se děje. Možná? Nevím.

Nechci, aby se z toho stalo nějaké mé dlouhé, naštvané řečnění

Chci zůstat soustředěný a ujistit se, že uveřejním přesně to, co chci. Všechen ten stres stalkeři, telefonní hovory, rozbitá okna… Vím, že to všechno mě má svést ze stopy. Chtějí mě zmateného, vystrašeného a hlavně zticha. Občas zahlédnu tým mužů a žen v oblecích, na náhodných místech, v náhodný čas. Tady a tam.

Říkám jim „Soustředěná skupina“, protože se objeví s deskami a pery a zaznamenávají si vše, co dělám. Všichni mají stejné oblečení, stejné nerdovské brýle s tlustou obroučkou, stejná rudá pera, která křičí „soudíme tě“. Poprvé jsem si jich všiml v nákupním středisku. Kličkoval jsem a otáčel se, abych si byl jistý, že sledují mě a všude kam jsem šel, tam byli, na každém kroku.

Pár dní na to, jsem je spatřil v okně čistírny naproti mého nového bytu. Jednoho jsem jednou pronásledoval. Toho nejbaculatějšího. Ostatní zůstali potichu v průběhu celé té honičky a i během následovné trhanice. Když jsem z jeho rukou vytrhl desku s papíry, našel jsem jenom stránku za stránkou plnou rozházené, náhodné hatmatilky doplněné o hrubé siluety Mickeyho.

Všechno v tom samém rudém inkoustu

Vím, že to zní šíleně, říkat, že mě sleduje parta mužů a žen v černém, kteří si zapisují nesmyslné poznámky, ale myslím si, že to je právě jejich účel. Myslím si, že mě to má dohnat k šílenství a pokud ne, tak si aspoň vy budete myslet, že šílený jsem. Je to jako hra, kterou nemůžu vyhrát.

Už navždy budu litovat můj výlet na Emerald Isle, ale na druhou stranu budu navždy vděčný za ty, kteří za mnou přišli a anonymně se se mnou podělili o své zážitky. Kdokoli, kdo mi poslal krabici s návrhy z toho resortu je v podstatě můj hrdina.

Přečíst si, co jsem o tom místě napsal a stále mít dost kuráže se tam vypravit wow. Nedokážu si představit, jaké to bylo, ať už jsi kdokoli. Dokonce jsi na krabici nechal starý zrezivělý zámek, abych věděl, že je pravá. Udělat to všechno a ani se dovnitř nepodívat muselo být těžké. Děkuji ti.

Tenhle článek píšu jako můj „poslední dodatek“

Mám k tomu důvod. Nevím jak dlouho dokážu podkopávat Disneyho pokusy mě umlčet před tím, než se rozhodnou pro nějakou poslední alternativu. Jsem si jistý, že někde, právě teď, někdo používá mou identitu ke spáchání jakéhokoli zločinu, který by mě vyřadil.

To, nebo se na mě chystají muži v bílých oblecích, aby mě zavřeli do hezké polstrované místnosti. Nevím, co z toho vzejde a to je na tom zřejmě to nejhorší. Jediné, co vím je, že něco přijde. Takže co je „Corruptus“? No, jak jsem říkal, byl to předmět emailu, který mi přišel.

Ten, který byl podle všechno smazán společně s mým účtem. Byl prázdný a vypadal, že existuje jen za účelem mi předat přiložený dokument. Naneštěstí pro korporaci… Vytiskl jsem si ho jen co jsem ho uviděl. S tím už moc nenadělají, nemám pravdu?

Ještě tohle bych měl zmínit…

Vzpomínáte si na ten kus s knihovnou? Použil jsem jejich tiskárnu k vytisknutí pár tisícovek kopií toho dokumentu. Pár stovek je přilepených na náhodných místech, pár stovek rozdaných mezi náhodné lidi a zbytek to si nechme jako překvapení na potom. Užijte si ututlávání TOHO, vy debilní myšopichové.

Takže bez dalších okolků, tady je ten dopis. Slovo od slova. Přišlo to ze zdroje, jehož emailovou adresu neuveřejním… i když předpokládám, že email i tak pochází z nezjistitelného účtu.

Souhrn incidentů CORRUPTUS za leden, 2015

Pouze pro kancelářské užití. Tato zpráva obsahuje informace, které mohou být důvěrné nebo proprietární, nebo chráněné právem advokáta-klienta nebo pracovní produkt doktríny určený pouze pro použití adresáta(ů) vypsaných výše.

Jakékoli posouzení, zveřejnění, distribuce, kopírování nebo použití neoprávněnou osobou je přísně zakázáno. Pokud jste tuto zprávu dostali v důsledku chyby nebo bez oprávnění, uvědomte prosím odesílatele okamžitou odpovědí a smažte originální zprávu.

Veškerý email poslán na tuto adresu bude přijat systémem Disney co. a bude předmětem k archivaci a přezkoumání někým jiným než příjemcem. Porušení tohoto psaného oznámení vyplyne v soudní stíhání. Viz oficiální pokyny ve spojení se „známými“ a „nepotvrzenými“ hlášeními o incidentech. Respektujte regulaci jako probíhající a/nebo dokončených označení.

Známé incidenty CORRUPTUS do a včetně lednu, 2015

Ostrov Pokladů
Extrémní rozruch/nevhodné aktivity v Supí populaci
Mírný až průměrný rozruch/nevhodné lidské aktivity.
Vyřešeno CORRUPTUS: Neidentifikovatelné ptačí druhy
Opuštěno. Finální.
Disney’s Pop Century Resort
Přemisťující a pohybující se objekty.
Chronologické přemístění/anachronismus.
Nevyřešeno CORRUPTUS: Bludná entita
Nevyřízeno.
Disney’s River County
Zamoření mikroorganismy.
Nevyřešeno CORRUPTUS: „Čistý muž“ aka „Skrze-viditelný muž“ aka „Přátelský John“.
Opuštěno. Finální.
ImageWorks: Co kdyby laboratoře (2. Patro)
Několik hlášení o zmizelých lidech ohledně Školy dramatu Hledače snů.
Vyřazení pin obrazovky.
Nemoc vibrujících zrcadel.
Nevyřešeno CORRUPTUS: Instalace „Wily Wizard“
Opuštěno. Finální.
Mauglího Palác
Sluchové halucinace a/nebo projekce.
Přemisťující se a pohybující se objekty.
Mírný až závažný rozruch/nevhodné lidské aktivity.
Nevyřešeno CORRUPTUS: Převrácená Postava
Opuštěno. Finální.
Nové světové sousedství.
Vyřešeno CORRUPTUS: Vlákno optický červ (NGN C 1)
Vyřešeno CORRUPTUS: Digitální vytí (NGN C 2)
Vyřešeno. Předěláno.
Místnost Nula
Náhlá masová hysterie.
Sluchové halucinace a/nebo projekce.
Nevyřešeno CORRUPTUS: Neznámé
Utajeno. Finální.

Prosím vezměte na vědomí: Nara Dreamland není oficiální park Disney a žádné informace nebo zdroje se nesmí sdílet s odpovědníky za pojetí jejich obyvatel. Kompletní seznam tušených incidentů a oznámení CORRUPTUS může být přístupný.

Musel jsem si to několikrát přečíst, než mi to začalo dávat smysl. V podstatě, pokud budeme věřit přiloženému dokumentu, tak to, co jsem zažil, není součást izolované nehody. Události v Místnosti Nula… Gascoti… vypadá to, že to všechno, je součástí mnohem většího problému.

Co je „Corruptus“?

Korupce. Na to si ani nemusím otvírat Google Translate, i kdybych se cítil, že si můžu dát přestávku od psaní bez obav, že na to někdo přijde a odpojí mě. Korupce čeho? Snů? Nápadů? Touhy? Nikdy jsem nebyl věřící člověk, ale rodiče mě posílali do Nedělní školy dostatečněkrát na to, abych byl seznámen se Zlatými telaty.

Falešní bohové vytvořeni člověkem ikony, vytesané modly. Postavy. Maskoti. Pokud věříte v Bibli, a já si nejsem jistý, jestli věřím i já, hlavně ne po tom, co jsem viděl tak možná Bůh nebyl naštvaný, protože lidé uctívali jiné věci. Možná měl strach. Možná, že když dost lidí dostatečně věří, je zde šance, že se to stane skutečností.

A jelikož jsme od přírody nedokonalé bytosti, tak taková věc by se s velkou pravděpodobností stala poškozenou.
Když se nad tím zamyslíte, Disneyho animované pohádky mají vždy jedno nadřazené poselství. Tleskni rukama a silně věř a Zvonilka bude žít. Když uvidíš padající hvězdu a budeš si přát cokoli po čem tvé srdce touží.

Lidé rádi říkají, že Disney měl nějaké spojení se Satanismem

Já tomu nikdy nevěřil. A stále nevěřím. Myslím si, že se snažili vytvořit to Zlaté tele. Bůžka, ve kterého všichni věří, kterého všichni milují je to jakoby jakýkoli sen, jakýkoli nápad sdílený dostatkem lidských myslí a srdcí, má reálnou šanci být přiveden na tento svět.

Ty bytosti pokud existují i další, které jsem neviděl na vlastní oči myslím si, že jsou to deformované polo-počátky. Náhodné manifestace, temné, nekvantifikovatelné, neživé bytosti, které proklouzly do našeho stavu bytí. Jsou to chyby v realitě. Poškození.

Chovali všichni na Emerald Isle takový negativní dojem vůči Mauglímu Paláci? Jak silný byl strach z nukleární války v den, kdy se naplnila Místnost Nula? Pokud chceš najít Gascoty a záhadné hlasy, přinese ti tvoje hledání, to co si přeješ? Kolik dětí bylo zklamáno, zmateno nebo na dosmrti poznamenáno, když viděli Mickeyho bez jeho „hlavy“

Tohle jsou otázky, které nikdy nebudu schopen odpovědět

Nevím, jestli to někdo dokáže. Když budu mluvit čistě za mě, tohle je pravděpodobně naposledy, kdy s vámi budu mluvit o Disneym a o všem, o čem jsem se dozvěděl. Opravdu se za to omlouvám, zvláště když toho mám ještě tolik co říct nepotvrzené fámy, dokumenty a předměty, které jsem dostal a teď vypadající, že jsou navždy pryč.

Myslel jsem, že se jen snažili utajit ten Mickeyho kostým. Myslel jsem, že to byl ten důvod, proč nechali veřejnost tápat ve tmě. Proč tyranizovali a vynucovali si svoje. Teď už chápu, že jsem se mýlil. Takhle to bylo celou tu dobu.

Nechtěli, aby se ven dostali něco jako TOHLE.
Všem vám přeji hodně štěstí a vím, že potřebuju to samé i od vás.
Děkuji.

Předchozí části:
Opuštěno Disneym – Abandoned by Disney (1/3)
Opuštěno Disneym – Abandoned by Disney – Room Zero (2/3)

Další část: Opuštěno Disneym – Abandoned by Disney – A Few Suggestions (Prequel)

Beast

Vyžívám se v temných příbězích a poezii a literatuře celkově. Můj smysl pro humor je lehce vybledlá čerň a neumím tvořit souvislé věty v konverzaci.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!