ČlánkyCreepypasty

School Creepypasta

School / Škola

Opravdu nevěřím v nadpřirozeno, ale jeden čas jsem se cítil, jako by něco takového opravdu bylo. Stalo se to v září roku 2012, když jsem se se svou ženou rozhodl odjet na víkend do Stoku, kde jsme se měli setkat s její rodinou. A tak jsme v 5:00 odpoledne vyrazili od našeho domu v Southamptonu.

Jel jsem jen já, moje žena a naše tříletá dcerka. Když jsme se dostali na dálnici, naskytlo se nám nádherného pohledu na venkov Anglie, což udělalo mou dcerku velmi šťastnou. Ukázala na dobytek a řekla: ,,Haha, podívejte, krávy!“

Když jsme se dostali blíže ke Stoku, na cestě se vyskytly problémy způsobené nehodou na dálnici M6. Silniční pracovníci byli s prací opravdu pozadu, takže moje žena zavolala její rodině, že bychom k nim měli dorazit kolem brzkých ranních hodin.

Projížděli jsme přes Stafford, jen abychom se vyhnuli nepříjemnému problému na dálnici, kde bychom se pohnuli každých pět minut jen o dvě stopy. Bylo kolem jedné hodiny ráno, moje žena spala na sedadle spolujezdce a dcera na zadním sedadle.

Pak jsem náhle projel kolem něčeho, co vypadalo jako opuštěná škola. Moje dcera se ihned probudila a řekla: ,,Tati, podívej na ty krví polité a spálené lidi, co se na nás dívají,“ zatímco se na mě podivně usmívala.

Zeptal jsem se vyděšeně, kde je vidí, vzhledem k tomu, že jí byly jen tři roky a v té době ještě nebyla schopna mluvit tak promyšleně.

Pak pokračovala ve větě.

,,Na školním hřišti, tati.“

Ze zvědavosti a obav jsem vystoupil z auta, podíval se přes plot na hřiště, ale nic neviděl. Poté jsem se vrátil do auta a právě se chystal na to něco říci, když jsem si všiml, že tvrdě spala. Také jsem si všiml, že auto vypadalo, jako by bylo postavené asi čtyři stopy od místa, kde jsem zaparkoval.

Ruční brzda byla navíc dole. Bylo to znepokojující, protože zhruba dvě stopy opodál byl strmý kopec. Když jsem jel dále, rozhodl jsem se to všechno přisoudit vyčerpání a stresu.

Druhý den ráno jsem se probudil a rozhodl se, že vezmu pro každého něco ke snídani. Ale když jsem šel zpět k autu, všiml jsem si, že na zadní části auta byly červené otisky dětských ručiček..

Original: School

Další Creepypasta: Camera 23

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!