Články

Zatracení nebo spása?

Zatracení nebo spása?

Blíží se konec prokletého roku 2020. Jsem si jist, že si spousta z vás říká, co se asi stane, a zbytek to nikterak neřeší, nechá věcem volný průběh. Neříkám že to někdo z vás dělá špatně. Je zcela vaše volba, jak se k poslední výzvě postavíte. Do ničeho vás nutit nebudu.

Abych vás uvedl do situace, zopakujme si co se za tento rok stalo, ano?
Začalo to ohromnými požáry v Austrálii, všichni víme jakou devastaci to obyvatelům přineslo.
Pokračovalo to když Amerika málem rozpoutala třetí světovou válku.
V únoru opustila Velká Británie Evropskou Unii. Ekonomika byla lehce rozhozena a o necelý měsíc později komplet zdecimována celosvětovou krizí.

O necelý měsíc později se k nám totiž dostal virus, který rozpoutal muž libující si v požírání Batmanových sourozenců.
V Květnu se jistě pamatujete na vlnu protestů, kterou rozpoutalo zadušení George Floyda. (Ať je mu zem lehká)
Dobře si ještě vzpomínám na zprávy o Zabijáckých sršních. Jo, to bych doopravdy nechtěl potkat. Jsou to pěkně nechutné potvory.

Nebudu lhát, bylo toho dost.

Ale otázkou zůstává, co přijde teď. A kdy to přijde? O Vánocích nebo až po nich? Na Nový rok nebo těsně před ním? To nikdo netuší. A nikdo to neovlivní. Nebo snad ano? Jsou všechny tyto pohromy výsledkem někoho, kdo z pozadí tahá za nitky společnosti? Osobně si to tedy nemyslím, ale kdo ví?

Je tu jedna velká a hodně zajímavá teorie, že konec roku 2020 s sebou přinese i konec celého světa. Ať už Zem exploduje, protrhne se ozónová vrstva, což nás usmaží, přiletí mimozemšťané a naši planetu si přivlastní, prostě bude náš konec. Definitivně.

Co si o tom myslíte? Je to vůbec možné? Nejsme už trochu moc paranoidní? Rozumím že jsme všichni plní stresu z toho co jsme museli přetrpět a za to jsem na vás všechny moc hrdý. Že jste se nevzdali a bojovali dále. Smekám před vámi svůj klobouk…

Ale zpět k tématu.

Musíme se uklidnit. Všechno by mělo být v pohodě. Vánoční svátky proběhnou bez problémů a Nový rok tu bude hned po tom. Skončí rok 2020 a začne rok 2021. Prosté jako facka, no ne?

Ne. Nikdy to nebylo tak jednoduché. Snad jste si nemysleli, že by poslední měsíc nepřinesl nějaké potíže. Každý měsíc se něco děje! O některých věcech se ani nemluví. Nikdo z nás neví úplně všechno. Ale vím, že vám můžu garantovat toto. To nejhorší nás teprve čeká.

Nevyhneme se tomu. Je to jasné. Někdo by řekl že nás čeká bossfight, jiný by to nazval finální zkouškou, nebo závěrečným testem. Tak či tak se musíme všichni připravit na to, že se blíží něco strašného.

Zabezpečte své domovy!

Zabarikádujte okna i dveře, zabezpečte všechny kusy nábytku. Schovejte zbraně a vybavení do jedné místnosti. Omezte kontakt s kýmkoliv kdo s vámi nežije pod jednou střechou. Nebezpečí může přijít i od široké rodiny. Nikdy nemůžete vědět odkud to přijde.

Nesmíme se nechat zničit. Naše rasa je vrcholem dosavadní evoluce. Nenecháme se snad jen tak zabít. Budu vám všem přát hodně štěstí v boji. A pokud to přeci jen nikdo nepřežije…shledáme se v pekle.

Další článek: Co se může o Vánocích pokazit

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

One Comment

  1. Dokonalé jako vždy,toto jsem si přečetl a patří to k nejlepším článkům co jsem kdy četl.nejvíce mě pobavil ten přílet mimozemšťanů, myslím si že ty děláš ty nejlepší články na darktownu vůbec(nechci urážet darktown, je to bezva městečko)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!