VideaCreepypasty

Annora Petrova – Video Creepypasta

Annora Petrova

Je bruslařka, které se soustředila na svou kariéru a nic okolo neviděla. Narazila na děsivou stránku na Wikipedii, která byla o ní a předpovídala její budoucnost. Pokud se vám tento příběh líbil, tak se můžete podívat na psanou verzi Annora Petrova od Eyeless Jackie.

Tato creepypasta není tak děsivá, jak smutná. Jde vlastně o příběh mladé bruslařky, která vzpomíná na svou kariéru a napsala své kamarádce dopis. Stala otrokem svého chtíče.

Je malá sobecká mrcha, která dostane to, co si zaslouží. Víš jaké to je, být všemi odsouzená? Zemřela bez přátel a opuštěná. Udělala i screenshot ze stránky na Wikipedii, která zobrazovala její budoucnost. Poté opravdu pochopíte, že měla celou dobu pravdu.

Creepypasta Česky: Annora Petrova

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!