ČlánkyCreepypasty

Best Apples

Best Apples / Nejlepší Jablka

Nastal čas dát sbohem starému jablečnému sadu. Po nejdelší možnou dobu produkoval ta nejlepší jablka, majitelé byli vždy pyšni na svoji práci a jejich vlastní domácí hnojivo. Ale tomu je už rok, majitelé jsou dávno pryč, stromy uschly a odumřely, farma se rozpadala.

Pozemek byl vrácen státu, což přitáhlo pozornost nejednoho podnikatele. Bylo to zvláštní místo pro farmu, nebylo to nějak příšerně daleko od centra města, farma se nacházela hned vedle starého azylového ústavu. Svého času to byl jeden z nejlevnějších pozemků, jak říkali majitelé, tak proč tam nestavět?

Vedoucí projektu dal pokyn dvěma buldozerům ke srovnání farmy se zemí. O necelých pět minut později bylo vše přerušeno hrozivým křikem, který patřil oběma řidičům.

Buldozer pracující v oblasti domu se propadl do tajného sklepení

Prudké denní světlo odhalilo hromadu lidských pozůstatků, kostí, lebek a velké kovové dveře vedoucí do temnoty. Buldozer v sadu přišel na podobný nález. Když vytlačil první pozůstatek shnilého stromu, na povrch se společně s kořeny dostaly dva hrudní koše, které v nich byly zapleteny.

Vyšetřovatelům netrvalo dlouho, než zjistili, co se na pozemku dělo. Ale když jsem se ohledně celé věci ptal dědečka, odpověděl:

Vždy byli těmi nejkrásnějšími jablky.

Original: Best_Apples
Další Creepypasta: Dead Dog / Mrtvý Pes

 

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!