CreepypastyČlánky

Rituál polního muže

Tento rituál byl prováděn celá staletí a pochází z Britských ostrovů ze středověku, kde byl považován jako způsob uctívání zla, puritány a také způsob, jak uchránit domov před těmi, kteří věděli, že to, co stojí v jejich poli, není sám Ďábel. Pokud byl rituál úspěšně proveden, zaručí vám rok bezpečí. Fyzického, finančního a nebo mentálního, záleží na okolnostech, za kterých byl rituál prováděn.

Budete potřebovat:

  • Dům na venkově, nejlépe s polem. Technicky vzato vše, co je požadováno, je velká zahrada / dvorek. Čím větší, tím lepší, ale úspěch přichází jen tehdy, pokud se dům nachází na venkově.
  • Svíčku. Pokus užití baterky, mobilu nebo jakéhokoliv jiného elektronického zdroje světla nebude fungovat. Světlo začne vypadávat a úplně zhasne již po pár sekundách, což je taky důvod, proč je vyžadována svíčka, olejová lampa či jakýkoliv jiný neelektrický zdroj osvětlení.
  • Krucifix. Později vysvětlím proč.
  • Hodinky nebo budík, který budete moci nosit s sebou. Znovu upozorňuji, že mobil během rituálu nebude fungovat.

Než rituál započnete, ujistěte se, že je dost pozdě na to, aby kolem nebyl nikdo jiný než vy a slunce již zapadlo. Bytost, kolem které se celý rituál točí, se neobjeví, pokud bude přítomen kdokoliv jiný než sám vyvolavatel. Nejčasnější úspěšné vyvolání proběhlo v devět hodin.

Zapalte svíčku.

Vyjděte ven z domu a mezitím, co čelíte domu, sedmkrát zašeptejte větu: ,,Ale kdo bude odhánět vrány?“
Na sedmý šepot uslyšíte zpoza vašich zad: ,,To není tvůj největší problém.“ Jděte zpět k domu, aniž byste se ohlédli za sebe. Jakmile se přiblížíte k budově, vejděte dovnitř a zavřete dveře.

Nyní rituál začíná. Vše, co se ve vašem domě mohlo otevřít, se právě otevřelo. Vezměte svůj krucifix do místnosti, do které vedou jen jedny dveře, zavřete je a krucifix nechejte v místnosti. To bude vaše místo bezpečí. Jen pro případ, že by se rituál zvrtl. Ujistěte se, že všechny zásuvky, skříňky, šuplíky, zkrátka cokoliv, co se může nějakým způsobem otevřít, je v místnosti zavřeno. Pokud se dostane do vaší bezpečné zóny, čeká vás záhuba. Vaším cílem je zavřít vše, co je otevřené, než odbije půlnoc. Zní to lehce, ale zamyslete se nad tím. Každá brašna, každé zavazadlo, každé okno, každé dveře, každá nádoba i sklenice ve vašem domě se právě otevřela. Výzvou není je zavřít, ale vše si zapamatovat.

Až se budete pohybovat skrze váš zatemněný dům, všimnete si, že v koutku vašeho oka budete schopni spatřit muže oblečeného do farmářského obleku. Jeho kůže je jako popel šedá. Nedívejte se na něj a hlavně se mu nedívejte přímo do očí, bát se ho ovšem nemusíte.

On není polním mužem.

Je pouhým poslem, jakýmsi rozhodčím, který dohlíží, že skutečně vše zavíráte. Bude vás následovat, ale nebude vám stát v cestě. Nedívejte se do vaší zahrady nebo do pole. Pokud tak učiníte, všimnete si, že tam stojí strašák, který tam nikdy dříve nebyl. Místo hlavy má kravskou lebku a jeho končetiny jsou až neuvěřitelně prodlouženou verzí rukou a nohou lidské bytosti. Jediná věc, která chybí, je hlava.

Pokud při procesu selžete nebo se nedostanete včas do bezpečné zóny, vezme si vaši hlavu. Důvodem, proč jsem vám říkala, abyste se nedívali do pole, je, že si všimnete toho strašáka. A on si vás také všimne. Hned poté opustí svoje místo. Tohle je onen muž z pole.

Pokud se do pole nepodíváte, neviděli jste strašáka ani jeho původní místo, budete mít na dokončení rituálu čas až do půlnoci. Pokud jste si stoprocentně jisti, že vše ve vašem domě je zavřené, jděte spát. Po dobu přesně jednoho roku budete mít garanci absolutního bezpečí ve všem, co uděláte. Tedy záleží na čase, kdy jste započali rituál. Pokud jste začali tři hodiny před půlnocí, budete mít garanci jen fyzického bezpečí. Mnoho lidí si tímto způsobem prodloužilo život, jako například pacienti s rakovinou a staří lidé.

Pokud jste začali dvě hodiny před půlnocí,

nebudete zabezpečeni jen fyzicky, ale také finančně po celý rok. Můžete odejít z práce a nikdy nepocítit nedostatek peněz. Ať už vyhrajete v loterii nebo lidé kolem vás prostě pocítí potřebu dávat vám věci zdarma. Ovšem musím vás varovat, budete si muset zosnovat plán dříve, než přijde konec roku. Vaše bezpečí se časem ztratí a s ním i všechny finance, které jste vyhráli. Raději si zajistěte nějaký byznys nebo proveďte chytrou investici.

A nakonec… Započnete-li rituál hodinu před půlnocí a nějakým způsobem se vám povedlo ho dokončit (vysoce nepravděpodobně), budete zcela zabezpečeni ve všech směrech na celý rok. Žádná z vašich akcí nebude mít negativní následky. Osobně vám radím, nedělejte nic nemorálního, ale povede-li se vám za jednu jedinou hodinu zavřít všechny krabice, sklenice, dveře, brašny, zásuvky a skříňky, tak si dělejte, co se vám ksakru zlíbí.

Pokud jste se podívali do pole a uviděli toho strašáka, ničím z toho obdarováni nebudete. Ani pokud jste celou akci dokončili. Podíváte-li se ven, polní muž opustí své místo. Podívá se na vás. A rozběhne se.

Máte maximálně minutu na to, abyste se dostali do vašeho pokoje bezpečí. Vběhněte dovnitř a zamkněte se na několik západů, dvakrát zkontrolujte, zda je vše zavřené. Nechcete, aby se dostal dovnitř. Budete muset vydržet škrábání a drápání na dveře, zlostné výkřiky hrozeb a sliby milosti, pokud mu otevřete. Cokoliv řekne nebo udělá, NEOTEVÍREJTE. Není za žádných podmínek možné, abyste opustili vaši zónu bezpečí a mohli mu čelit.

Hodně štěstí, zůstaňte v bezpečí.

Originál: The Man in the Fields Ritual
Další Creepypasta: Výslech

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

One Comment

  1. Úžasné…o tomhle rituálu jsem ještě neslyšel 😃 a celkově se mi tvůj web moc líbí 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!