ČlánkyCreepypasty

Dead Dog

Dead Dog / Mrtvý pes

Jednou v noci na naší malé farmě jsem byl probuzen hlasitým psím štěkotem. Vstal jsem, abych to prošetřil, a zastavil se u pokoje mého syna, abych ho zkontroloval. Nebyl ve své posteli…

,,Jasone!“ zašeptal jsem hlasitě, ,,Kde jsi?“

,,Tady dole, tati,“ odpověděl, když vylezl ze svého místa úkrytu, kterým bylo místo pod jeho postelí. ,,To jsi byl ty?“ zeptal se.

,,Co jsem byl já?“

,,Ten, kdo chodil za mým oknem.“

Mrazivá vlna děsu mnou projela, když jsem lhal a řekl, ,,Ano,“. To jen bych jej udržel mimo dosah strachu a paniky. ,,Ale proč jsi nepřišel spát za mámou a tátou?“ zeptal jsem se, když jsem jej zvedal a nesl jej do naší ložnice.

Ležel jsem vyděšeně vzhůru v posteli po zbytek noci, připravená baseballová pálka vedle mě po boku postele, zatímco moje žena a synek pokojně spali. Štěkot brzy ustal. Vstal jsem za úsvitu, abych šel zkontrolovat okolí, a byl neuvěřitelně vyděšený z toho, co jsem našel.

Náš rodinný pes ležel mrtvý s rozřezaným hrdlem,

kolem byly známky pokusu o vstup zadním oknem spolu se znaky škrábanců. Směrem k zadní části našeho pozemku byla malá hrobní jamka pod velkým stromem, ale co bylo matoucí, je, že pes tam nebyl pohřben.

Zbavil jsem se psího těla a musel lhát mé rodině že, nejspíše utekl, když chytal kočku, na kterou štěkal“. To bylo to nejlepší, na co jsem přišel. Když jsem se zeptal mého syna, co ,,mě“ viděl dělat venku uprostřed noci, jednoduše odpověděl, ,,Farmářskou práci“.

,,Co tím myslíš, že jsem dělal farmářskou práci?“

,,No, co jiného by jsi dělal, když jsi nosil tu velkou mačetu a lopatu, tati?“ Mé srdce se mi v hrudi skoro rozskočilo, ale on ještě neskončil, ,,A by proč jsi jinak volal mé jméno předtím, než jsi vešel do mého pokoje…?“

A tehdy jsem si uvědomil, že hrob nebyl určen pro psa.

Další Creepypasta: Annabelle – True (Hi)story

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!