ČlánkyCreepypastyVideaZáhady

Cervine Birth – Ztracená videa

Cervine Birth (Narození jelena)

Nezapomeňte si pro lepší efekt pustit ke čtení tuto nahrávku.
Ze zvědavosti jsem si ji pouštěla při překladu a zvědavost zabila kočku.
Od času 6:28 jsem myslela, že mi hrábne.

V roce 2009 amatérský video designer, který studoval v USA, přidal na YouTube nedávno pořízenou nahrávku. Po několika nahlášení a stížnostech bylo video odstraněno. Video prý začíná přetrvávajícím záběrem na mlhavou louku, někteří věří, že její lokace je v Irsku.

Jediný zvuk po celou dobu nahrávky je syčení světla a něco, co zní jako tlumená nesrozumitelná řeč. Kamera se začínala přibližovat k bílému tvaru uprostřed louky. Po několika zdlouhavých minutách tvar odhalil, že se jedná o albíno jelena.

Náhle se objevují detailní záběry jeho očí, co ukazují známky infekce a pravděpodobně začínajícího stupně sleposti. Další část je scéna s jelenem, který asi minutu zírá na kosmetické zrcátko. Poté se věci stávají bizarními.

Odraz jelena se začíná pohybovat v nesouladu s pohybem ,,reálného zvířete“.

Při přiblížení se kamera zaměřuje na odraz jelena, který se začíná pohybovat nepřirozeným a groteskním způsobem, jako by byl něco tvarovaného v Clay Animation.

Když tohle znervózňující kroucení pokračuje, kamera se zase oddálí a ukáže záběr ,,pravého“ jelena, který ležel na zemi. Lidé popisovali, že ležel až ,,podivně klidně“

Záběr trvá zhruba dvě minuty, odraz se stále kroutí a gestikuluje, ale zdá se, že se v zrcadle stmívá. Jelen ležící na zemi poté začne vylučovat tmavou tekutinu zpod ocasu,
což má naznačovat ,,začátek porodu“.

Černá tekutina z jelena stále vytéká na zem

Tohle je místo, kde většina lidí přestala sledovat nahrávku.

Některé výpovědi o tom, co se dělo dále, se liší. Mnozí ale popisují scénu, kde laň zahalená v černém dehtovém kalu porodí mrtvé lidské dítě, kvůli kalu je ale těžké popsat, jak vypadá. Někdo prohlásil, že je to model hybridu člověka a zvířete, který vytvořil autor nahrávky pro účely tohoto zvráceného ,,filmu“.

Rozmazaný detailní záběr na tvář hybrida je vidět jen po dobu několika sekund, než se záběr vrátí k zrcadlu, které je nyní rozbité. Černo-bílá sériová stopáž tleskajícího publika je zobrazena ve zpomaleném záběru. Poté film skončí s pětiminutovým záběrem na černou obrazovku v doprovodu nesrozumitelného mumlání, které pomalu mizí v útlumu.

Mnozí říkají, že video již není na internetu k nalezení, zatímco ostatní říkají, že audio je stále někde v programech pro sdílení souborů, jako je třeba BitTorrent. Jsou dokonce i tací, kteří tvrdí, že dosáhli samotného filmu prostřednictvím těchto prostředků. Občas se naleznou nějaké screenshoty, ale nahrávku samu o sobě od prvního debutu je těžké vidět.

O rok později přidal majitel kanálu na YouTube další nahrávku

Tentokrát to byl pětiminutový tichý záběr na černou obrazovku s pouhým odkazem na webkamerový site v popisku videa, což sloužilo jako důkaz. Ti, co video zhlédli, popisují, že viděli pár houpajících se bledých nohou nad převrženou židlí.

Tvůrce videa ,,Cervine Birth“ (jelení porod) je nejvíce známý pro jeho šokující finální dílo. Mnozí, co to viděli, si nebyli vědomi jeho dřívějších prací, které jsou si podobné, pokud jde o obsahovou stránku a styl. Video, na které je poukazováno jako na ,,Foxtrot“, bylo vytvořeno v brzkých měsících roku 2005.

Video začíná záběrem na les v měsíčním světle, který se pomalu mění na začátek první scény. Vyzáblá a podvyživeně vypadající liška se potácí přes les. Naříká a kvílí ve strašidelném tónu hlasu, což se později ukáže jako důsledek uvázané smyčky kolem jejího krku.

Kamera se přesune až na konec lana, kde lze spatřit její mláďata, která táhne za sebou. Není zřejmé, jestli jsou mláďata mrtvá, nebo ne. Scéna se změní na jasný záběr půlměsíce, která pomalu přechází v beztvaré rozostření.

Zvukový záznam celého videa je většinou naříkání lišky a kvílející hudba, kterou by většina označila za nepřirozenou a znervózňující.

Obraz se změní na mýtinu v lese

Lze vidět lišku, která se loudá k jejímu středu a stále táhne její mláďata za sebou. Hudba ztichne, když liška padne k zemi a připravuje se na smrt.

Cervine Birth Ztracená videa youtube video záznam darktown.cz creepypasta jelen liška fox dead děsivé příběhy

Po několika momentech, při kterých její poslední nádechy prolamují ticho, je ukázán záběr na její tvář; její oči se stále mihotají pod měsíčním svitem.

Pár malých bledých ručiček dítěte jí začíná hladit obličej. Na záběru se začíná ukazovat stále více malých rukou, než se kamera oddálí a ukáže tak většinu těla lišky, která je pokryta hladícíma rukama.

Obraz několikrát zabliká, než se ukáže interiér zatemněné domácnosti. Kamera se pomalu dostává do jídelny, kde se ukáže rodina mrtvol rozkládajících se na židlích. Na stole je ta stejná liška, ale tentokrát je živá i zdravá a stará se o její mláďata.

Následují detailní záběry těl, což odhaluje jejich rány značící možnost masové sebevraždy. Při bližším záběru je vidět můra poletující kolem houpající se žárovky v temné místnosti, když se ukáže končetina, kterou lze popsat jedině jako zvířecí, a zhasne světlo.

Další Creepypasta: Ingrown – Červy v noze

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!