CreepypastyČlánkyExtrémní

Ingrown – Červy v noze

Ingrown – Červy v noze

Po několika týdnech si ostrý konec nehtu na palci na tvé noze pořádně vryl svou cestu do masa, které jej obklopovalo. Surová hnisavá kůže zapříčinila, že nosit ponožku na té noze byla špatná volba. Pokud jsi tedy nechtěl, aby se tkanina přilepila zaschlou krví na citlivé místo.

Začínalo to být nesnesitelné

Touha uniknout neustálé otravné bolesti tě přiměla k provedení chirurgického zákroku v koupelně a na vlastní pěst. Zduřená bulka tkáně se zvětšila zhruba o centimetr od samotného místa, kde byl nehet. Zatlačil jsi na ni, aby jsi odhalil důvod. Tlak poslal dravé proudy bolesti do celé nohy.

Ty jsi stále tlačil, odhodlán to ukončit

Ke tvé hrůze a ještě více k tvému zděšení se ven vyvalilo obrovské množství bílých kroutících se larev, když jsi postupoval s vytrváním dále. Zvratky a adrenalin se snažili prosadit si vlastní cestu. Ale i přesto jsi pokračoval, poháněn instinktem, jen aby ses zastavil bolesti.

Když jsi odstranil zdánlivě posledního červa, všiml sis posledního bílého cizího těla. Zmáčkl jsi jej, zatáhl a uvědomil si, že skutečně žije, když jsi náhle ucítil napnutí jeho těla ve tvém prstu, které pokračovalo přes nohu a vzhůru až do stehna.

V tu chvíli se červ vymanil z tvého sevření a zmizel do hlubin svalů a šlach, když se rána před tvýma očima sama uzavřela.

Další Creepypasta: Cervine Birth – Ztracená videa

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!