ČlánkyCreepypasty

Creepy Crawlies – Feel Them Crawling

Creepy Crawlies – Feel Them Crawling

Malý chlapec se probouzí uprostřed noci zdánlivě bez příčiny. Promne si oči rukama jako opilec, který právě zažívá příšernou kocovinu. Nic se nezdá být v nepořádku: všechna okna jsou zavřená a vše v jeho pokoji je takové, jaké to ponechal; zaneřáděné.

Dítě se pokouší posadit se, ale je zasaženo neskutečnou bolestí v žaludku způsobenou křečí, kterou trpí v průběhu posledních několika dní. Namísto toho se chlapec rozhodne dál ležet v jeho posteli a čekat, než se jeho rodiče probudí, a zírat na pavučinu, kterou byl příliš líný odklidit ze stropu. Bolest se zhoršuje, i když leží úplně v klidu.

Prohmatá si břicho rukou

Udělá se mu nevolno a bolest se každou sekundou zhoršuje. Poté kupodivu náhle ustane. Ucítí potřebu si krknout…

Snaží se ze sebe dostat říhnutí. Cítí se lépe, ale jeho hrdlo nevydává žádný zvuk, vzato cítí podivný a neočekávaný pocit, jako by mu několik chlupatých nohou lezlo ven přímo z krku. Vyděšeně se začne dávit a běží do koupelny, když si uvědomí, že to není jen pouhý pocit.

Opravdu cítí, jak mu něco s pichlavými chloupky na končetinách leze ven z hrdla. Dáví se nad toaletní mísou, když tvorové v jeho jícnu dosáhnou oblasti úst. Cítí, jak mnoho malých tvorů kouše do jeho jazyka i do zadní části hrdla.

Dusí se a všechno to vyzvrací ven, ihned se zděsí a ucítí silné nechutenství. Několik malých chlupatých pavouků přistálo v toaletě.

Chlapec po nějaké době zemřel v nemocnici kvůli neznámému jedu

S největší pravděpodobností zemřel na kousnutí nějakého členovce. Na jeho mrtvém těle byla provedena pitva, která ukázala několik malých pozůstatků pavoučích kokonů v žaludku. DNA vajec nepoukázala na žádný druh pavouka, i když genetické testy ukázaly, že to rozhodně BYLA forma pavoučího druhu.

Nejobecněji přijatelná teorie byla, že mezitím co chlapec spal, se do jeho úst vplížil pavouk a nakladl vejce do jeho těla…

Další Creepypasta: Ghost Animation – Pokémon

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!