CreepypastyExtrémníVidea

Creepypasta Username:666 – Video

Username:666 Creepypasta Česky

Tato creepypasta na Username:666 již v DarkTownu je ve formě článku. Username:666 je creepypasta jako video, které se objevilo v roce 2008 na Youtube kanálu nana825763. Toto video sklidilo opravdu velký úspěch a po nějaké době se na tom samém youtube kanálu objevilo další podobné s názvem Another youtube.

Youtube kanál nana825763 je sám o sobě dost záhadný. Nachází se na něm poměrně děsivá videa. Například ve videu My house walk-through prochází majitel kanálu svým domem a vše popisuje. Toto je ale fake, protože následně vydal další video, jak vše připravoval, aby celý dům vypadal tak strašidelně.

Na druhou stranu je sám autor poměrně šílený když stráví desítky hodin na přípravě celého domu, aby vypadal tak, jak vypadal. Pokud se vám video CREEPYPASTY #1: Username:666 – DakrTown.cz. Můžeš odebírat Youtube kanál, protože zde budou další děsivá videa.

Zatím bez hodnocení.

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu. Baví mě záhady, zajímavosti a Creepypasty. Mám na svědomí založení DarkTownu a mnoho dalších projektů jako jsou Youtuberi.tv, Hustor.cz, YTZ.cz. Dále se zajímám o marketing a nejvíce mě baví sociální sítě, tvorba webů a grafika.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Don`t copy text!
Close
Close