ČlánkyCreepypastyVidea

Username: 666

YouTube je velice známý web, na který může každý nahrávat svoje videa. V roce 2006 ještě tak známý nebyl, a mohli jste tam najít hlavně videa s roztomilými mazlíčky, domácí videa a hudbu. Ale objevil se jeden kontroverzní kanál, který byl plný drsného porna, krve a děsivých psycho videí. Proto byl tento kanál odstraněn. Stále se ale dá zvláštním způsobem dohledat.

Jednoho dne, člověk na YouTube zveřejnil své zkušenosti s kanálem 666 ze zaniklého blogu.

„Pracoval jsem pro YouTube okolo roku 2006. Byl jsem často zaneprázdněný a nahrával jsem videa na Youtube. V tu dubu byl Youtube ještě nevinná stránka s videi.

Slyšel jsem od kolegů o jednom kanálu, který byl zablokován, protože porušoval práva používání. Byl to tehdy první kanál, který správci zablokovali. Zeptal jsem se tedy správců YouTube, co na tom kanálu bylo, ale oni mi nic nechtěli prozradit.

Zajímalo mě, proč mi nechtěli nic říct. Tedy spíš o to, co na tom kanálu bylo za videa. Později mi jeden ze správců podal kus papírku, na kterém bylo něco napsáno. Byl to odkaz. Správce mě poprosil, abych se víckrát na to uživatelské jméno neptal. Odkaz byl na jednoho z YouTube uživatelů. Konkrétně www.youtube.com/666.

Po práci jsem se posadil ke svému počítači a zadal jsem tu adresu.

Zjistil jsem, že účet byl zablokovaný, takže žádný strach. Jenže když jsem odkaz několikrát znovu načetl, pár věcí na stránce se změnilo. Místo videí jsem viděl všude křížek a číslo 666. Veškerý text na stránce se také změnil na číslo „666“.

Username 666 vizor Darktown.cz - Děsivé příběhy, creepypasty, strašidelné historky, městské legendy a záhady z deepwebu a darkwebu

Myslel jsem, že se mi někdo hacknul do počítače, ale popřel jsem to a pokračoval jsem v obnovování stránky. Po několika dalších obnovení stránky se zobrazil kanál 666. Celý Youtube změnil svůj design a vypadal jako vnitřnosti.

Username 666 vizor Darktown.cz - Děsivé příběhy, creepypasty, strašidelné historky, městské legendy a záhady z deepwebu a darkwebu

Podíval jsem se na některá videa, která byla opravdu divná. V jednom byli děti kroutící hlavami, jinde jen rozostřená grafika. Když jsem se chtěl podívat na další video, tak na mě vyskočilo prázdné okno prohlížeče. Kliknul jsem na něj a dostal jsem se k dalšímu videu.

Tohle video ukazovalo ženu topící se ve vaně krve a další všemožné nechutnosti. Zvedal se mi žaludek, tak jsem klikal na tlačítko zpět. Jenže YouTube mi to nedovolil, protože tlačítko nereagovalo. Zkoušel jsem video zastavit, ale také bez výsledku. Pokusil jsem se vypnout Internet Explorer, ale ani to nic neudělalo.

Snažil jsem se přes správce zavřít prohlížeč, a pak i vypnout počítač ale nešlo to. Předpokládal jsem, že teď nemůžu nic udělat, než mi došla naprosto primitivní věc. „Tlačítko vypnout!“ stiskl jsem čudlík na vypnutí počítače. Jenže tlačítko nefungovalo. Pochopil jsem, že můj počítač je drsně hacklý.

Ztratil jsem veškeré naděje

Nemohl jsem se dostat z Exploreru a video hrálo dál a dál. A nešlo zastavit. Dívka ve videu se na mě dívala. Při videu zněly náhodné děsivé zvuky. Celá stránka pulsovala, jako by to byl živý organismus. Absolutně jsem nevěděl, co mám dělat, a jak to ukončit.

Po chvíli se ruka ženy dostala pryč z videa. V tu chvíli jsem vytrhnul zdrojový kabel ze zásuvky a počítač se konečně vypnul. Celou noc jsem se snažil usnout ale marně. Přemýšlel jsem nad tím, jaké zlo může vytvořit něco takového.

Pár dní nato mě vyhodili z práce, kvůli mé zkušenosti s kanálem 666.

Napadla mě jedna věc. Je to jen vtip na vystřelení si z pár lidí na YouTubu? Anebo je to vážně vytvořené ďáblem? Tak či tak, bylo to pro mě dost tajemné. Zajímalo by mě, kdo to vytvořil.“

Tenhle příspěvek byl po dvou dnech odstraněn. Každému, kdo si na to chtěl kliknout, vyskočila pouze tato zpráva: Removed by Admin. Error Code: 666.

Tento člověk mi zaslal emailem a poprosil mě, abych to vyvěsil na všech stránkách, kde to bylo možné. Také mi nechal vzkaz.

„Nikdy nechoďte a neobnovujte Youtube stránku 666. Pokud to jednou uděláte, nic to nezastaví. Nikdy to neodejde.“

Doufám, že to nikdy nikdo nezkusí.

A teď něco o samotné creepypastě a videu

Username: 666 je creepypasta jako video. Toto video se objevilo 28.2.2008 na kanále s názvem nana825763. Video ukazuje, co se stane, když hledáte uživatele 666 a několikrát obnovujete stránku.

Video Username:666 sklidilo obrovskou popularitu a po nějaké době se na tomto kanálu objevilo i další podobné s názvem Another Youtube. Ve videu Another Youtube je vidět, jak uživatel mění testovací uživatelské prostřední a zobrazuje se stejný problém ale nyní navíc i zapíná web kameru.

Tato creepypasta má několik zvěstí, z nichž jedna je, že původní uživatel 666 účet obsahuje virus, který mění všechen text na šestky, design Youtube a instaluje další viry do systému.

Můžete zkusit tento kanál najít, pokud jste ochotni riskovat a nechat si stáhnout vir do vašeho systému. Podle několika zdrojů tento kanál opravdu existoval a byl dohledatelný do roku 2010, kdy Youtube dělal velkou čistku zablokovaných účtu.

Existoval Youtube kanál s názvem 666 nebo je to pouhá pověst? Napište mi svůj názor do komentářů.

Další Creepypasta: Username:666 – Video

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!