ČlánkyCreepypastyVaše Příběhy

Find_me.jpg

Find_me.jpg


V roce 2003 začala po internetu kolovat fotografie zachycující ztracené dítě. Nebyly tam žádné podrobnosti o dítěti kromě toho, co bylo vidět na skutečné fotografii a bylo možné je nalézt pod parametry vyhledávání „find_me.jpg“.

Na fotografii byla usměvavá mladá dívka, asi osm nebo devět let stará. Dívka stojí sama před houpačkou a na sobě má fialové šaty s bílým květem ve vlasech. Její jméno ani místo, kde byla viděna naposledy, nebylo nikdy zmíněno.

Na internetu fotografie kolovala prostřednictvím e-mailů a pop-upů a dívku mohli vidět miliony lidí, ale nikdy ji nenašli. Jeden rok a den potom, co se fotografie začala rozšiřovat, se obrázek vrátil na internet. Text na fotografii uváděl „Najdi mě“, ale nyní se fotografie jaksi změnila.

Houpačka byla otlučená,

barva rezavěla, odštípávala se a visela na jediném řetězu. Dívka vypadala starší a její úsměv přešel v lhostejný výraz a bílý květ ve vlasech začal vadnout.
Obrázek se znovu objevil následující rok s dalšími změnami. Houpačka byla teď rozlomená vejpůl, řetězy a sedadlo ležely na zemi. Dívka byla opět starší a nyní plakala, její květina byla mrtvá a šaty měla špinavé a roztrhané. Na spodní straně fotografie bylo červeným textem napsáno „Find Me“.

Třetí rok, co se fotka vrátila, byla houpačka pryč a v dálce stál cizí muž a pozoroval ji. Dívka byla starší, smutek se změnil ve vztek a z šatů měla jen potrhané hadry. „Find Me“ bylo na fotografii následně napsáno tučnějším písmem.

Čtvrtý rok ukazoval tutéž dívku s teenagerem, který stál přímo za ní s fotoaparátem v ruce. Dívka byla vážně zbita, obličej měla zkrvavený a potlučený. Nyní zírá prázdnýma očima a její šaty jsou jen kousky roztrhané látky. Níže uvedený text pak zněl: „Please Find Me“.

Pátý rok se fotka opět ukázala,

ale teď byla dívka mrtvá. Její tělo pózovalo vzpřímeně s bílou květinou zastrčenou v dlaních. Text na fotce zněl: „Proč jsi mě nenašel?„

Šestý rok fotografie zase znovu kolovala internetem. Na fotce nikdo nebyl, bylo na ní jen podivné pole, kde kdysi seděla rozbitá houpačka. Níže uvedený text zněl jednoduše, „I Found You“.

Krátce poté začalo docházet k podivným úmrtím. Každá smrt se točila kolem tématu. Oběťmi byli vždy muži a každý z nich otevřel složku s fotografií. Všichni muži byli nalezeni na poli s bílou květinou v rukou. „I Found You“ bylo napsáno na jejich tvářích jejich vlastní krví poté, co byli ubiti k smrti.

Originální autor: WayWardWanderer
Originál: Creepypasta.org – Find_Me.jpg

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!