CreepypastyČlánky

Hříchy Lidstva

Hříchy lidstva

Říkejte mi jak chcete. Myslete si o mě cokoliv. Všichni jsme spáchali nějaké hříchy. Já vám jen potřebuji něco říct. Asi čekáte, že tady budu vyprávět a básnit o tom, co všechno zlého, hanebného a proradného nám církev udělala. Heleďte, to bych skutečně udělat mohl, ale to není to o čem vám chci dnes popovídat. Jednoduše bych vám rád popovídal o tom, proč to ta církev v minulosti dělala a proč to tajně dělá i v dnešní dny.

Církev nás celou dobu bránila. Vím to jen já, právník minulého papeže. On mi vše vysvětlil a já to nyní vysvětlím vám. Prostě, i když lidé kdysi žili podle církve, jakmile byli někde, kde o nich nikdo nemohl vědět, například u sebe doma nebo na toaletě, dělali věci naprosto nepřístojné. Ďábel se těšil nad takovou hojností hříšných duší, a tak musela církev něco vymyslet.

A vymyslela. Lidé jí věřili, takže co kněží, jako jedni z těch vzdělaných, řekli, byla ve své podstatě pravda. A pokud lidé budu následovat církev, nepropadnou peklu. Tento chvályhodný plán se uchytil, ale kdosi přišel ještě s razantnějším řešením. Byl to sám tehdejší papež. Navrhl, že všichni z církve budou hřešit víc, než ostatní lidé a on potom obětuje svoji duši Ďáblu. Hříchy chudých lidí byly velké, ale on měl pevnou vůli. A ačkoliv se ho od obětování se všichni snažili dostat, on už měl jasno.

Hřeš a zachraňuj ve jménu Svaté Trojice!

Toť byl jejich pokřik v tehdejší době. Svým plánům také dostáli. Hřešili jak jen byli schopni, a aby se vyhnuli prozrazení pronásledovali a zabíjeli lidi, jen aby zachránili tisíce lidských životů. A jak jim to šlo. Jakmile vliv Ďábla zeslábl, církev se vrátila k normálnímu a hlavně správnému způsobu života. Ale lidstvo jim bohužel neodpustilo…

Proto jsem tu já, Abych vám řekl tuto poslední vůli, zesnulého papeže. Nežádá o odpuštění, ani o pochopení. Chtěl jenom Abyste věděli pravdu o jejich minulém působení. O pravdě, kterou jste měli znát už od začátku…

Další Creepypasta: Dialog dvou Entit

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!