VideaČlánkyCreepypasty

Masterpiece

Masterpiece

Ležím tady dole už asi hodinu. Je právě 5.35 ráno a není toho moc, co mohu dělat. Víte, co je na téhle situaci nejhorší? Jsem v jedné místnosti se svými rodiči. Jejich oči jsou na mě zaměřeny a jejich ústa jsou zhluboka otevřená. Cítím tu silný pach krve a já jsem paralyzován strachem.

Vykázal jsem už druhý náznak, že nespím, jsem úplně v háji. Zemřu a není tu nikdo, kdo by mě mohl zachránit. Snažím se vymyslet způsob, jak se dostat ven. Mám jeden nápad, utíkat ke dveřím, utéct a  křičet v naději, že mě uslyší sousedé. Je to riskantní, ale když zůstanu tady, určitě zemřu. Myslí si, že spím, čeká až se probudím, abych viděl jeho dílo.

Asi se ptáte, co se děje. Vysvětlím vám to.

Asi před třemi hodinami jsem uslyšel křik z druhé části domu. Vstal jsem a chtěl jsem to jít zkontrolovat, ale předtím jsem musel na toaletu. Nahlédnul jsem mimo místnost, na koberci byla krev. Přepadl mě strach a tak jsem běžel do svého pokoje. Schoval jsem se pod peřinu a snažil se přesvědčit, že to byl jen opravdu zlý sen, nebo tak něco.

…Slyšel jsem, jak se otevřely dveře mého pokoje…

V tu chvíli mě přepadl děs. Nakoukl jsem z pod mé deky, abych zjistil, co se děje. Zahlédl jsem něco táhnout mé rodiče do místnosti. Rozhodně to nebyl člověk. Bylo to bez srsti, či oděvu. Nemělo to oči. Kráčelo to jako pračlověk. Ale tohle bylo chytřejší.

…Byl si vědom toho, co dělá…

Vzal otce a položil ho na okraj mé postele tak, aby jeho pohled směřoval na mě. Totéž udělal i s mou matkou. Na zeď nakreslil krví rodičů pentagram a nějaký text. To co dělal, bych nazval mistrovským dílem.

Pak to zalezlo pod postel a čekalo to, než se vzbudím.

Nejděsivější je na tom to, že si mé oči zvykly na tmu a já si mohl přečíst ten text.

Stálo tam:

„Vím, že jsi vhůru.“

Originál: Creepypasta Masterpiece

Další Creepypata: Message from a friend

mecmeccz

Zdravím. Mé jméno jest Mecmeccz a jsem mastičkář v Darktownu. Jsem trochu bláznivý, sídlí ve mně totiž 2 duše. Jedna propůjčuje svůj hlas a ta druhá toho prvního ovládá. Mezi zájmy druhé osoby patří sbírání prokletých turistických vizitek, hraní na začarovaný klavír a natáčení creepypast na youtube. Zájmy dabéra jsou nesdělovat své zájmy. Nyní máme okolo 1000 odběratelů na youtube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!