CreepypastyČlánkyVidea

Message from a friend

Message from a friend

Ahoj.
je legrační, jak po té dlouhé době ani neznám tvé jméno. Ale na tom nezáleží. Tak jako tak.

Znám tě už dlouho

Ano, já vím, že jsi teď asi zmatený. Znám tě natolik, abych mohl vědět, že tahle zpráva v tobě vyvolá takovou reakci. Něco ti řeknu, jsem tu s tebou celou dobu! Několik posledních let jsem byl hned vedle tebe.

Sledoval jsem tě, když jsi spal, slyšel jsem tě povídat si s přáteli a vím, co jsi měl který den k obědu. Málem jsi mě několikrát zahlédl. Musel jsem se před tebou hodně skrývat. Znáš ten pocit, když si myslíš, že za tebou někdo je, ty se otočíš, ale nikdo tam není?

No, já tam byl, akorát jsi mě neviděl

Jak jsem tě sledoval, uvědomil jsem si, že jsi opravdu dobrý člověk. Za posledních pár dní jsem se snažil najít způsob, jak s tebou mluvit, ale já věděl, že by ses bál, kdybys uslyšel můj hlas, stejně jako minule, a proto jsem vymyslel lepší nápad. Viděl jsem tě, jak poměrně hodně používáš tento přístroj.

A taky jsem tě viděl, jak navštěvuješ podobné webové stránky jako je tato. Tak jsem ti napsal tuto zprávu v naději, že si ji přečteš. To je vše, co jsem chtěl říct. Teď už jsi připraven, abys mě spatřil. Konečně můžeme být přátelé.

Dnes večer se ti chystám ukázat můj obličej

Message from a friend mecmeccz creepypasta creepy strach darktown desivé záhady

Message from a friend

Originál: Message from a friend – Pandastictus

Další Creepypasta: Masterpiece

mecmeccz

Zdravím. Mé jméno jest Mecmeccz a jsem mastičkář v Darktownu. Jsem trochu bláznivý, sídlí ve mně totiž 2 duše. Jedna propůjčuje svůj hlas a ta druhá toho prvního ovládá. Mezi zájmy druhé osoby patří sbírání prokletých turistických vizitek, hraní na začarovaný klavír a natáčení creepypast na youtube. Zájmy dabéra jsou nesdělovat své zájmy. Nyní máme okolo 1000 odběratelů na youtube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!