ČlánkyCreepypasty

MortalKombat.exe

Vždycky jsem byl fanoušek Mortal Kombat her

Hlavně Mortal Kombat Project her předtím než jsem je začal nenávidět. Vlastně, nenáviděl jsem o tom pak jen slyšet. Jednoho dne, když jsem hledal po internetu nějaké hry pro můj emulátor, našel jsem hru s názvem MortalKombat.exe.

Nebudu Vám dávat odkaz k této hře, pro bezpečí obou, vaše a vašeho počítače. Teď trochu odbočím. Předpokládal jsem, že to bude nějaká hloupost. Ale když jsem viděl, kolik ta hra měla (bylo to 2GB). Tak jsem si myslel, že by ta hra mohla existovat, protože jsem nikdy předtím nestahoval MK hru, která by zabrala tolik paměti v počítači.

Klikl jsem na odkaz pro stahování…

Překvapivě, zabralo to 4 hodiny než se celá hra stáhla. Po dokončení stahování se začaly dít divné věci. Stahovací okno se objevilo, aby mi dalo na vědomí, že stahování bylo dokončeno a tak jsem klikl na „spustit“. Obrazovka mého laptopu staticky zkratovala a začala hrát vysoce frekventovaná hudba, následně poté laptop zčernal.

Byl jsem na sebe naštvaný, vzteky jsem se snažil laptop znovu spustit. Po pár pokusech se můj laptop konečně zapnul, stejně jako předtím než byla hra na ploše. Tak jsem na hru klikl a začal jsem jí hrát. Nehrála žádná hudba, na obrazovce byl jen Goro a k tomu slova: Arcade, Versus, Practice, Options a Exit.

Takže jsem klikl na Arcade mód a z mých repráků začala hlasitě znít znělka MK Arcade modu tak, že se začal skoro celý dům otřásat. Takže jsem vypnul v mém počítači zvuky, v domnění, že už nic neuslyším.

Nemohl jsem uvěřit tomu, co se stalo

Když se objevilo okno pro vybíraní postavy, které mělo celkem 276 postav – byl jsem z toho ohromen!. Tohle bylo nejlepší Mortal Kombat ze všech! Tak jsem si vybral jednu z mých nejoblíbenější postav, Chameleona. Bylo tam 6 jeho různých verzí a tak jsem si vzal MK Triology Chameleona.

Pak se objevilo okno pro „vybrání místa“ (Choose Stage). Bylo jich tam 500, což udělalo hru ještě mnohem lepší. Takže jsem si vybral moje nejoblíbenější místo pro boj, Mortal Kombat 1 pit.

Když jsem si to místo vybral, Shao Khanův hlas řekl: „Dobrá volba, Layne!“

Dvě věci mi pak v tu ránu probleskly hlavou, zaprvé: Jak zná moje jméno? a zadruhé: Jak může jít slyšet jeho hlas z mých reproduktorů, když jsem je ztlumil? Pak se objevilo nečítací okno. Bojoval jsem s Hydrem, MK Project postavou.

Nakonec jsem se dostal do bodu, kdy Shao Khanův hlas řekl:

Finish Him!“

Pak se ukázalo okno, které ukazovalo list jmen, jedno z nich bylo mého kámoše Jordna. Tak jsem klikl na Jordna, jen tak pro legraci a pak se objevilo další jiné okno, ukazující:Choose fatality!“.

Poté následovalo další okno s:„Fatality 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 a Stage Fatality“.

Myslel jsem si, že to je něco úžasného, když má každá postava 10 fatalit a k tomu i stage fatalitku. Když jsem klikl na „Stage fatalitu“, objevila se moje postava, Chameleon, dávající uppercut Hydrovi, což mu způsobilo, že spadl do jámy plné bodců. Když spadl na zem, vyšla z něj velmi realistická krev.

Křičel, jako kdyby byl v agonii

Hydrův křik málem zničil mé reproduktory, jak to bylo hlasité. Byl jsem naštvaný, že jsem stále slyšel zvuky ze hry, i když jsem vypnul zvuky z mého počítače. Byl jsem zmatený z toho, proč ty zvuky jsou tak hlasité.

Pak se na obrazovce objevila slova: „Chameleon vyhrál!Fatalita!“. Jenže Shao Khan to neřekl.

Později se však jeho hlas ozval velmi hlasitě se slovy:  „Ty nikdy nevyhraješ, Layne!“

Pak se objevilo spousty oken, ukazujících: „Mortal Kombat.exe neodpovídá!“, můj laptop neodpovídal. Byl jsem vyděšený. Snažil jsem se ho znovu spustit, ale neměl žádnou šťávu. Domníval jsem se, že to musí být nějaký virus. Naštvaně jsem položil laptop.

Myšlenkami jsem byl zamyšlený, jak bych to mohl zkusit opravit ráno, protože jsem si s počítači uměl vědět rady. Pak jsem šel do postele. Snažil jsem se usnout, ale stále jsem přemýšlel o tom, proč ta hra znala moje jméno.

Probudilo mě vyzvánění mého iPhonu 4

Podíval jsem se na něj, abych zjistil, kolik je hodin. Bylo 2:30 ráno. Pak jsem odpověděl na telefonát, u kterého jsem slyšel jen pláč matky mého kamoše. Požádal jsem ji, aby mi řekla, co se stalo a proč tam jsou slyšet ty sirény. Řekla mi, že ty sireny jsou policejních aut a sanitního vozu a že Jorden je mrtvý. Měl několik velkých děr na svém těle.

Běžel jsem rychle do schodů, snažil jsem se zapnout můj laptop, a pak se objevila zpráva:

Děkuji ti za hru, Layne! Ale říkal jsem ti, že ty nikdy nevyhraješ!

Křičel jsem a plakal v hrůze a zoufalství, jak se objevilo několik oken říkajících: „NIKDY!“. Pak se mi stala ta nejhorší věc v mém životě.

Spousty fotek mrtvých dospělých a dětí se objevily na obrazovce

Pak se objevilo okno, ukazující:  Podívej se na Něj!

Než se objevila fotka mého kámoše Jordna. Jeho oči byly vypíchnuté a jeho střeva ležela na podlaze, také měl několik krvavých děr na svém těle. Pak obrazovka zčernala a objevil se MK font se slovy: „Layne vyhrál!Fatalita!“, pak obraz zčernal.

Od události už to jsou 4 měsíce

Jsem jí traumatizován jako kdokoliv jiný by mohl být na mém místě. Policie našla muže, který zabil Jordna. Kupodivu, to byl autor té hry, kterou jsem stáhl. Včera, když jsem přepínal programy na mé televizi, jsem viděl Jordnova vraha u soudu v TV show. Sledoval jsem to. Po 5 minutách se ho soudce zeptal, co chce ještě dodat než bude odsouzen k trestu smrti.

Odpověděl pohledem při tom na kameru slovy:

Layne, ty nikdy nevyhraješ!

S hlasitým smíchem ho pak odvedl soudní zřízenec pryč.

Originální Creepypasta (EN): MortalKombat.exe
Další Creepypasta: Po škole / After School

Kirushina

Mé jméno je Kirushina, můžeš říkat zkráceně Kiruš nebo Kira. Je mi 20 let, studovala jsem na gymnáziu, mám ráda hudbu, vtipy a jsem milovník anime. Jsem překladatelka začátečnice ale neustále se učím něco nového. S překládáním jsem začala před rokem. Odjakživa mě baví čtení a tak jsem začala s překládáním. Na mém Youtube kanále se kromě překladu, věnuji i tvorbou audioknih či herních videí. Nechť vás všechny provází síla Darktownu.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!