CreepypastyČlánky

Oheň

Oheň

Jaký oheň ptáte se? No který asi? Oheň v deštném pralese v Brazílii! Ten který se nedá uhasit a kvůli kterému teď přijdeme o plíce plameny země. Kdybych potkal toho bastarda, kterej je zapálil, nejradši bych ho na vašem místě, zmlátil, vykastroval a zabil pomalu a bolestivě! Ale co bych si tím dokázal. Pomohl bych tím? Ne. Navíc ta osoba vlastně už dávno není člověkem.

Pocházím ze skrytého kmene žijící v tom deštném pralese. Ano, ten prales je opravdu nebezpečný, pokud bereme v potaz jedovaté živočichy. Ale v lese řádí ještě jedna bytost. Bytost která nejvíc ze všeho nesnáší lidi. Je to duch lesa. Je to samotný ten les. Pomocí lián na vás zaútočí, sváže vás a oběsí nebo utopí. Je to starý bůh, který byl už dávno zapomenut. Dříve ho lidé oslavovali, ale čím dál víc o něj přestávali projevovat zájem, což ho rozčílilo natolik, že nyní lidi hubí.

Jen jediná bytost je natolik silná aby tohoto rozlíceného boha přemohla. Je to vám entita, kterou vy nazýváte „Ohnivý elementál.“ Jednoduše řečeno, bytost tvořena lávou a ohněm, se silou oběma těmito podstatami manipulovat. A to právě teď dělá. Pro dobro lidstva zničí to, co je pro nás něčím velkým.

Legenda

V kmeni máme takovou legendu. Ještě kdysi dávno, když kontinenty nebyly rozděleny, se na této vaší „Pangee“ usadilo několik božských mocností. Jednou z nich byl i živý les, který zůstal na zemi do dnešních dní. Ačkoliv se vám to bude zdát hloupé, už na Pangee byli lidé jako jste vy. Ti právě popudili boha k nenávisti vůči lidstvu. Tento bůh se rozhodl že pokryje celou zem lesem a vyhubí lidstvo, ale to jeden z lidí nehodlal dopustit.

V původním vyprávění údajně skočil do posvátné sopky a ta mu propůjčila svou sílu, čímž se stal ohnivým elementálem. Začal lesy pálit, ale pro tehdejší lidstvo bylo už pozdě. Zbylo z něj jen pár kmenů. Ale právě ty chtěl ochránit za každou cenu. Spálil neskutečně velkou část božského lesa a roztrhal Pangeu na několik kontinentů, aby zabránil bohovi v přístupu k lidem.

Přinesl tak ohromnou oběť, jelikož spadl do hlubokých vod, načež jeho život doslova a metaforicky vyhasl. Přísahal ale, že pokud se duch lesa pokusí znovu vyhubit lidstvo, vrátí se, aby boha zcela zlikvidoval. několik týdnů před začátkem požárů jsme zjistili, že se les skutečně asi o kilometr rozšířil a na jeho okrajích byli na liánách oběšeni lidé. Co si tedy myslíte? Myslíte si, že by to mohl být elementál, který se nám snaží zachránit životy…?

Další Creepypasta: Samotné zlo
Více o požáru pralesa: Novinky.cz

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!