ČlánkyCreepypasty

Recept na Kanibalovu bábovku

Recept

Dobrý den, dámy a pánové! V dnešním článku vám představím lahodný recept na Kanibalovu bábovku! Nejdříve si připravíme ingredience. Těmi jsou:

1 | Mouka
2 | Vejce
3 | Olivový olej
5 | Mléko
6 | Sůl a Pepř
7 | Kakao
8 | A kus jakéhokoliv syrového masa. Nejlépe lidského samozřejmě

  Máte vše připraveno? Výtečně! Můžeme se pustit do vaření. Věřte mi, nebude do taková ta procházka růžovým sadem. Musíte být plně soustředěni na vaření! Připraveni? Dobrá, jdeme na to.

  Nejdříve si vezmeme mouku, vajíčka a mléko. Vše dáme dohromady a pečlivě promícháme. Mělo by nám vzniknout krásně tekutá hmota těsta. Do této míchaniny přidáme čajové lžičky kakaa, soli a pepře v poměru 10:3:1. Opět pečlivě promícháme. Nyní si musíme připravit maso. Pořádně ho naklepeme, okořeníme a nakrájíme na malé kostičky. Na opravdu malé, malinkaté kostičky. Tyto kostičky nasypeme do těsta a opět vše důkladně promícháme.

  Takto promíchané těsto dáme do trouby.

  V troubě musí být teplota od 180° do 250° Celsia. Směs, kterou jsme předtím nalili do formy na bábovku, dáme do trouby a ponecháme v cca 30 minut. Po uplynulé době postavíme formu k oknu a necháme vychladnout a vykynout.

  Nyní přichází čas naši bábovku ozdobit. připravíme si polevu z prasečí (či jiné) krve. Čerstvou krev na den dáme do mrazáku. V den vaření necháme misku s krví pár minut někde v teple, a pak ji nalijeme na předpřipravenou bábovku. Samozřejmě chce to ještě pár ozdob. Dobře poslouží třeba zuby, nebo prsty. Stačí je zabodat do krusty těsta. Doporučuji také používat lidskou kůži jako ubrousky.

  Nyní už stačí jen podávat. Dobrou chuť přeji!

  Text recept byl napsán z důvodu pobavení našich čtenářů. Městečko Darktown varuje, že tento recept nemá být brán vážně a rozhodně by se nikdo neměl pokoušet pokrm zhotovit. Takovéto akce by byly nejen neetické, ale také krajně nevhodné. Takovéto akce by mohly vést k zadržení a k odnětí svobody na několik let.

  Další Creepypasta: Život stínu 

  Michtoranus

  Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

  Související články

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Podívej se
  Close
  Back to top button
  Don`t copy text!