CreepypastyČlánky

Život stínu

Život stínu

Mohl bych se vám teď představit, co říkáte? Mohl bych vám říct něco o svém životě, že? Mohl bych povídat o svých zájmech, o rodině, zaměstnání, či dokonce o svých snech. Avšak, pochybuji, že by vás to zajímalo. Nebojte se, já jsem již velice dobře obeznámen s touto možností. My stíny už tak zkrátka musíme žít. Život stínu zkrátka není jednoduchý…

Ano, slyšeli jste velmi dobře. Řekl jsem, že jsem takzvaný stín. Já tak nazývám lidi, kteří žijí v pozadí veškerého dění. Někteří by mě mohli nazvat Šedou Eminencí. Avšak, já na dění nemám moc vlivu. Šedá eminence děj kontroluje a stíny jsou ti jediní, kteří se jejímu vlivu dokážou vyhnout.

Stín se před takovými lidmi dokáže schovat. Stíny pracují v pozadí a pozorují. Mohou ovlivnit děj, avšak zisk připadne někomu kompletně jinému. Stíny jsou prostě lidé, o kterých snad ani nevíte, že se ve vašem okolí pohybují.

Můj příběh

Vy jste ještě neodešli? Dobrá tedy. Povím vám svůj příběh. Začalo to už v době, kdy jsem byl ještě malým klukem. V době, kdy jsem chodil do školy. Už tehdy jsem nebyl jako ostatní děti. Ty si hrály na schovávanou, na rytíře a piráty. Já ne. Já pouze seděl opodál a pozoroval, co se přede mnou děje.

Dalo by se říci, že jsem analyzoval své spolužáky. Pokoušel jsem se odhadnout, kdo kým bude. A odhadl jsem to velice dobře. Základní a střední školu jsem prošel s jedničkami a dvojkami. No a nastoupil jsem do práce. Tam jsem byl také prakticky neviditelný, jednoduše ten zaměstnanec, který prostě pracuje.

Musím uznat, že občas se mi tento styl života nevyplatil, ale zbytek času mi velmi vyhovoval. Problém ale nastal, když jsem potkal dva úžasné lidi. Našel jsem si dva přátele. A ta dívka…věděl jsem, že se musím změnit! S tím ale nastala potíž.

Cesta na světlo

Nevěděl jsem, jak na to. Pokoušel jsem se dělat něco mimořádného, zkusil jsem být vtipný. Zkusil jsem prostě dělat věci jinak, než do onoho dne. Ale neuspěl jsem. Mí přátelé mě následně opustili, a já tak zůstal sám. Osamocený stín jako vždycky. Ten den jsem zjistil, jak těžký život mám. Jak na hovno ho mám!

Teď jsem tady. Stín se nemůže vyškrábat na světlo. Jakmile byl většinu života stínem, ztratí možnost, stát se opět normálním člověkem. Já už nic nezmůžu. Potřebuji tvoji pomoc. Prosím! J̡͙̜̈͂͢m̶̖e̷̱̼ͦ͛n̦ųͯ͝j̛̗̭͊̄͢į͛ͧ ̱̈͟s̻͚̎e̸͕ ͍͞J̞̬õh͎̐ͥn̪̉ ̫̻ͬ̃͝G̺͂r̶̼̈́ͪ́e̙̭ͬ͗́͞e̴̘̓n̆ ͕̽̅a͗ ̶͈ͣ͒ž̤̟̏͘i̶̠̾ͥjǔ̺ ̛͖͘v̗͒ ͑N̢̘҉e̛w̶̲̋̓ ͭ͟Y͝ö̶͔̠r̕k̏̐͞u͚.ͧ ̠̲̌P̥̣ͬ͠r͉̟ỡ̒s̢͘í̉̈́m̶̢̓,̸͉͚͊͟ ̉̇j͈̈́͊s̵̡͚̮t̹̎̿e̢̡̜ ̢m͟͠á̪̳͗͝ ̵̄̐͏p̀͟ò̞̻s̵͕̺̃͜l͓͛̔̕ę̑̿d̸̡̹̜n̵̟ͥ̏͡í ̪ͣͫͅn͌̎́aͩḍ̃ͫ҉̨ě͋͟j̺̠ͮ͏e̴̯̅.̴ͫ.͇ͥ͞.̼͖͋͞

Další Creepypasta: Láska

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

8 Comments

  1. Zdravím. Chtěl bych se zeptat , jestli by ti nevadilo, kdybych na svůj YT kanál nadaboval tvou creepypastu. Video nezpeněžním. Klidně mi prosím napiš tvé podmínky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!