ČlánkyCreepypastyDeepWebZáhady

The DarkWeb

Ano The DarkWeb, DeepWeb, Web ve Stínu, Skrytý Web

Můžete nazvat jakkoliv tuto lidskou ohavnost. Pokud neznáte tuto zrůdnost, tak vám tedy řeknu vše, co o ní musíte vědět. Darkweb je místo, ke kterému nemáte přístup ve vašich vyhledávačích jako je Google, Yahoo nebo Bing.

Je to asi 550krát větší normální sít, která je plná temnoty. Dark web obsahuje přes 7500 TB informací. Teď si myslíte, že je to úžasné, že? Dobře, tak tedy o tom na sekundu přemýšlejte: proč si myslíte, že je skrytý?

Pokud jste se odpovědi nedovtípili, povím vám, z čeho se ten web skládá.

Je plný hackerů, pedofilů, ilegálního porna, nájemných vrahů, stránek s mučením, kroutících se šílených lidí, drog, podvodníků, ilegálních zbraní, padělaných peněz, falešných pasů, falešných řidičských průkazů a dalších věcí, o kterých se nechci zmiňovat.

Pokud se chcete dostat k této noční můře, můžete se dostat zde pomocí Toru, ačkoliv Vám doporučují se tomu nejlépe vyhnout pro vaše dobro. Jak říkám, je plný lidí, u kterých bůh udělal chybu.

Mohou vás sledovat, tihle hackeři jsou nechutní, mohou vysledovat vaši IP adresu během několika sekund. Můžete zůstat v anonymním režimu, abyste se tomu vyhnuli, ale pokročilí hackeři se přes to mohou dostat, pro ně je to dětská hra.

Tihle hackeři můžou udělat takových věcí vašemu počítači, že i já o tom nechci mluvit.

Nevěříte mi? Dobrá tedy, běžte na TOR, najděte okno ke skryté wiki, která je plná odkazů, to vám ukáže plno webových stránek a také má protějšek známý jako necenzurovaná skrytá wiki síť, což je totální kec.

Zblázníte se ani ne za hodinu, prohlížením tohoto božího omylu.

Je zde nekonečně množství příběhů o strašidelných setkáních, jsou to hlavně věci, které by žádný člověk neměl vidět.

Někteří tvrdí:

“Nic tě nepřekvapí tak, jako kulka“

ale tohle potvrzuje, že je to lež. Můžete tu najít kanibaly, pedofily, hackery, a chatovací psycho místnost, a jejich příběhy. Hlavně, nejvíc znepokojující jsou pedofilové a mučitelé.

Oni vám poví, jak znásilnili dítě a bud ho zabili nebo ho dali zase jinému nechutnému hajzlovi, nebo ti poví o svých hrozných mučících experimentech.

Mužů vám potvrdit hned tady, hned teď, nemohl jsem najít toto místo po dobu 30 minut, a tohle je pravdivý příběh.

Když jsem začal hledat tohle místo, vlastně jsem věděl, čeho tu jsou lidí schopní.

Třásl jsem se strachy, i když jsem byl ve vyhledávači. Nemohl jsem ani dát své internetové okno na celou obrazovku, protože to jen další způsob, jak získat osobní informace, od té chvíle můžou kontrolovat velikost vašeho monitoru.

Našel jsem jen pár porno stránek, nic víc, a jsem rád, že jsem nic víc neudělal. Nedovedu si představit, co by se mohlo stát, kdybych našel hackera nebo psychopata. Bojím se tohoto místa dost, a jsem stále rád, že jsem přežil.

Vím, že zním jako bych přeháněl, ale nechcete mě, abych vám řekl ještě víc bizarních věcí.

Jak jsem řekl, nezmínil jsem ještě hodně věcí o tomhle hrozném místě. No, co kdybych vám řekl, co tam jsou ještě obchodníci s orgány. Zajmou lidi, obvykle bezdomovce, někdy mučí nebo experimentují na lidech, předtím je zabijou, a vezmou si jejich orgány.

Ale pokud chcete vědět víc beztoho, abyste šli na deepweb, bežte na Reddit nebo si to vygooglete. Najdete hodně příběhu, a ty garantují, že si vás najdou. Deepweb obvykle používá bitcoiny jako měnu, ačkoli můžete najít i obchody s jinými druhy peněz.

Existují některé skutečně platné webové stránky, kde nejsou podvodníci, a dostanete nelegální zboží za dobrou cenu. Je tam také skryté doupě deepwebu s názvem “Mariana Web“, o kterém se říká, že má všechny lidské znalosti, i když k tomu nikdo neměl přístup v průběhu let.

Někteří si myslí, že Mariana web je super umělá inteligence, která ovládá celý internet. Je teorie, že k tomu musíte použít Polymetric Falcighol Derivation a Quantum počítače, které dosud neexistují.

Ale o tomhle doupěti se říká, že jediná možnost, jak odejít, je k našemu štěstí, internetový podvod. A teď, vás přestanu varovat a řeknu vám můj příběh. Jak jsem řekl, nikdy jsem nenavštívil “temnotu toho webu“.

Nejhorší věc je, že jsem našel weby plné zvěrstva, o kterých si myslím, že můžete najít na normální síti, nejsem si teď o tom jistý.

Ale, můj kamarád našel něco jiného.

Řekl jsem mu o deepwebu, což byla velká chyba. Řekl jsem mu, že jediná možnost, jak se přihlásit, je přes TOR, aby mohl vždy být v anonymitě. Také jsem mu řekl, že by to neměl dělat, ale on byl vždycky tvrdohlavý.

O dva dny později, mi zavolal přes Skype. Ale tentokrát, to bylo divné. Obvykle jsme mluvili přes mikrofony, a nepoužívali jsme webkameru, ale tentokrát, on ano. Když jsem viděl, že on zapnul svou, pustil jsem svou taky.

Byl jsem překvapený, když jsem ho viděl. Byl bledý. Zeptal jsem se ho, co se stalo. Pak mi řekl všechno. Samozřejmě, nemohl odolat prozkoumáním deep webu, a to nebylo žádné velké překvapení. Našel Skrytou Wiki, a slepě vstoupil do necenzurovaného protějšku.

Pak procházel obsah. Prošel 7 webových stránek, až do chvíle, než našel jednu s názvem „KKKPCP325257896DEAF“.

Rychle pochopil, že tato byla jedna z těch nelegálních, kvůli tomu jménu bylo samozřejmě těžší se k tomu dostat. Ta stránka byla bíla a měla dvě tlačítka: Odejít a Vstoupit.

On samozřejmě klikl na Vstoupit: Člověče…Přál bych si, aby to neudělal. To, co bylo na té stránce, ho šokovalo. Byly tam obrázky svázaných lidí. Byli hlavně nízkého věku. Ale věřte tomu nebo ne, tohle nebyla ta nejvíc šokující část.

Pod nimi byly 3 řádky textu. Pod jedním z těch obrázku mladých dívek bylo:

1 den: 100 dolarů.

1 týden: 500 dolarů.

Napořád: 5000 dolarů.

Oni prodávali lidi

Samozřejmě, kdyby jste si jednu z nich koupili na 1 den/týden, to by bylo pro sexuální účely. Ale kdybyste si je koupili navždy, mohli byste s nimi udělat cokoliv. A myslím opravdu cokoliv.

A v té chvíli se začal můj kamarád třást. Ale jeho srdce se zastavilo, když posunul stránku nahoru a uviděl nabídku jejich zboží.

Bylo to: Lidi-Orgány-Drogy-Zbraně

Drogo-zbraňová část ho tak nevyděsila, část s orgány už ano, ale ne, když viděl kategorii “orgány“, když na to klikl, viděl obrázky těch svázaných lidí, dále obrázky, kde byly pirsingy na jejich orgánech.

Nejvíc šokující bylo, kolik lidí tam vlastně měli. Počítal je. Bylo jich 242. Začal z toho bláznit. Měl toho dost. Když se snažil zavřít stránku, objevilo se textové okno. Měli jeho kontinent, zemi, město, ulici a adresu.

Když chtěl zavřít to textové okno, jiné se na to objevilo

“Jsi další!“

Pak pochopil, že právě takto tam skončila polovina lidí. Svázaní, když jednou navštívili tuhle stránku. Čas, který strávili hledáním těch chudáku, bylo víc než dost pro hackery sítě, aby získali jejich IP. Uběhly 4 dny, od našeho telefonátu na Skypu.

Je pryč.

Nikdo o něm už neslyšel, ale vím, co se stalo. Ale řekl bych už příliš, a udělal bych chybu, když už jsem objevil TOR, a větší – zmíněním Marianina webu. Chci požádat o laskavost všechny lidi, kteří tohle četli.

NIKDY NECHOĎTE NA DEEPWEB!

Kirushina

Mé jméno je Kirushina, můžeš říkat zkráceně Kiruš nebo Kira. Je mi 20 let, studovala jsem na gymnáziu, mám ráda hudbu, vtipy a jsem milovník anime. Jsem překladatelka začátečnice ale neustále se učím něco nového. S překládáním jsem začala před rokem. Odjakživa mě baví čtení a tak jsem začala s překládáním. Na mém Youtube kanále se kromě překladu, věnuji i tvorbou audioknih či herních videí. Nechť vás všechny provází síla Darktownu.

Související články

6 Comments

 1. CP o DarkNetu miluju, nejlepší je ten pocit, že spíš než všechny ostatní creepypasty je tohle pravda… Ale zažít bych to samozřejmě nechtěla a určitě se tam nepokusím dostat, i když by mě hodně zajímalo, jak to všechno je.
  Also to s Mariana web mi připadá úžasné, asi si o tom najdu ještě něco.

 2. Preboha ja som si najprv myslela, že je to naozaj. Xd
  Ja ale osobne som chodila cely týždeň každý deň na deep web ale tak hlboko som sa nedostala vôbec. Ja a technika sme zjavne veeeeľky nepriatelia 😂

 3. Tohle je blbost. Darkweb opravdu není tak strašidelný jak si většina lidí myslí. Moc tam toho ani není.

  1. Souhlasím. Jsem na darkwebu pečená vařená a vždycky se musím smát těm nesmyslům o sledování IP adresy, kterou se mimochodem ohání jen lidi, kteří si myslí, že její získání někomu výrazně pomůže. Darkweb opravdu není takový, jako se zde píše. Nikde na vás nebude vyskakovat tabulka o tom, že vás někdo sleduje nebo, že jste další na řadě. Ano, jsou tam stránky s ilegálním pornem, prodeje zbraní, drog, nájemní hackeři a vrazi (a ti mají svá pravidla, nezabíjejí jen tak kdekoho) a i redroom se tam najde, ale vy jako jeden z miliardy uživatelů tam nezajímáte nikoho. Asi tak.

   1. Ahoj, prosim te, myslis ze by se dalo zjistit jmeno pasazera v letedle v pres dark web?? Vim sedadlo, datum i cislo letu.. prosim prosim je to moc dulezite

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!