ČlánkyCreepypasty

Výrobkyně dek / Quiltmakers

Výrobkyně dek
Quiltmakers

Pokud se Vás nějaká stará žena někdy zeptá, zda by jste jí nepomohli vyrobit deku, tak je lepší slušně odmítnout.

V okolí města Pearl

,Mississippi, začali mizet lidé. Očití svědci se zmínili o skupině tří starých dam. Říkalo se, že aspoň jedna z nich mluvila s každou z obětí před tím, něž záhadně zmizely v následujících dnech.

Jedna žena, pravděpodobně poslední zamýšlená oběť, potkala jednu z oněch starých dam a byla tázána, zda by nechtěla pomoci jí a jejím dalším dvěma kamarádkám vyrobit deku. Zmínila se také, že byly ochotné za to zaplatit. Před tím, než ona stará dáma odešla, podala té druhé ženě vizitku.

Naštěstí pro onu ženu

již několik dní ve zprávách ukazovali podobizny právě těchto tří starých dam a ona byla tím pádem schopna poznat, s kým že to vlastně právě na ulici vedla rozhovor.

Když policie přišla na adresu uvedenou na vizitce, tak našla pouze nedokončenou deku z kusů lidské kůže. Kromě toho už nikdy nebylo nalezeno nic, co by mohlo pomoci najít ony tři staré ženy.

Takže

pokud Vám někdy bude nějaká stará dáma nabízet, že Vám zaplatí za pomoc s dekou, tak by jste měli odmítnout.

Autor: ClericofMadness
Zdroj: Creepypasta Wiki
Další Creepypasta: Dům bez proudu

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!