ČlánkyCreepypasty

Držitel dvojčat

Předmět 60. z 538

Držitel dvojčat

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte na jakékoliv staveniště či slévárnu, na které se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel dvojčat“. Zničehonic se vedle vás objeví osoba a pracovník bude pryč. Zeptejte se té osoby na to samé, ale bude vám odpovězeno, že pracovník je právě pryč a mluví se svým šéfem. Řekne vám, že oba budete muset čekat na to, než se pracovník vrátí.

V ten moment se pracovník zdánlivě odnikud znovu objeví. Slušně požádá tu druhou osobu, aby tam počkala a řekne vám, že ho můžete následovat. Udělejte to a ignorujte tu druhou osobu, která pracovníka neuposlechne, a buďte rádi, že neuposlechl, jinak byste kráčeli vstříc vaší smrti.

Po krátké chvíli dorazíte ke dveřím z papíru. Nenechte se zmást, tento papír je silnější než jakýkoliv kov, který jste kdy spatřili. Pracovník otevře dveře a pustí vás dovnitř. Ta druhá osoba vás bude rychle následovat. Pokud tak neudělá, modlete se za rychlou smrt.

Následoval-li vás,

oba se ocitnete v malém ráji. I když najdete všechno, co znáte a milujete, ničeho se vašima rukama a pažemi nedotýkejte, jelikož pak ta krása rychle pomine a šílenství pohltí vaši mysl. Prostě jděte po cestě, kterou uvidíte pod svými chodidly, a neopouštějte ji.

Ta druhá osoba udělá to samé a vy budete muset mluvit. Řekněte mu o všem, co si pamatujete ze svého života, a doufejte, že vám neodpoví. Ani on, ani vy nechcete vědět, co se stane, když na této cestě přestanete hovořit. Půjdete hodiny a vy budete muset mluvit celou tu dobu. Nakonec, až uvidíte na obzoru něco lesklého, si budete moct stěžovat, že vás bolí v krku a že už nemáte o čem hovořit.

Dorazíte ke zlatým dveřím. Čím blíže budete, tím více dokořán se samy od sebe otevřou. Vejděte do těch dveří a ocitnete se ve skoro temné místnosti, osvětlené pouze dvěma svíčkami. Jedna z nich je vedle batohu, ta druhá vedle zrcadla. Jděte k zrcadlu a zírejte na něj, ať už odrazy v něm budou jakkoliv příšerné. Všimnete si, že k vám ta druhá osoba kráčí; váš osud bude rozhodnut v následujících momentech.

Zakřičí-li:

„Bez ohledu na to, jak těžká ta práce je, bude udělána!“ a následně rozbije to zrcadlo, pak je váš osud zpečetěn. Až zničí ten odrážející předmět, ucítíte neúnosnou bolest a z instinktu zakřičíte. V několika následujících sekundách se začnete rozpouštět. Úkol toho druhého bude splněn.

Avšak, vybere-li si neudělat nic, můžete vyslovit otázku „Co je odráží?“ Nyní vy uvidíte tu druhou osobu rozpouštět se a nelidsky zakřičet. Vydržte ten křik na odhadem minutu, potom bude pryč; zbude po něm pouze batoh, který na sobě měl. Otevřete ho, vezměte si zrcadlo vevnitř a budete vráceni domů.

Odraz v tom zrcadle je Předmět 60. z 538. Nikdy se neopovažujte ho zničit.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Kdo je Long Horse?

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!