ČlánkyCreepypasty

Držitel šílenství

Předmět 61. z 538

Držitel šílenství

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel šílenství“.

Pracovník se formálně ukloní s rukou položenou na hrudi a pokyne vám, abyste ho následovali do čekárny. Odejde a světla zhasnou. Až se znovu rozsvítí, odhadem třináct sekund později, budete ve špinavé místnosti s klínovým písmem na stěnách.

Během toho, co půjdete, se budou ty škrábance pozvolna měnit a připomínat mimozemské písmo; pokusíte-li se to písmo rozluštit, pak se do konce vašeho života budete svíjet v agónii. Jakmile dorazíte k černé kouli z lesknoucí se kapaliny, musíte říct „Všichni jsme naštvaní, jelikož vy jste nositel.“ Pokud se ta koule začne podobat dveřím, vejděte. Začne-li se však točit, budete odtaženi do podzemí.

V následující místnosti,

tvořené ze zkrouceného černého uhlí, bude stát postava, která neustále mění. V něm, ní, tom uvidíte všechny muže, ženy, děti, stvoření, zvířata a hrůzy, které existují. Nevšimne si vás, dokud nenatáhnete svou levou ruku a neřeknete „Skládám přísahu Kothovi; nechť Věž navždy stojí.“

V tom momentě se přestane měnit na dostatečně dlouhou dobu, aby mohl položit svou ruku na tu vaši, a vaše duše bude vyrvána z vašeho těla a umístěna do jedné z mnoha lidských lebek ležících na hromadě nalevo od něj.

Dotknutím se této lebky se přemístíte do předsálí středověkého chrámu, ležícího v píscích Mezopotámie.

Ta lebka je Předmět 61. u 538. Musí se znovu spojit.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Klíčová dírka

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!