CreepypastyČlánky

Držitel pravdy

Předmět 57. z 538

Držitel pravdy

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, slušně se zeptejte, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel pravdy“. Recepční lehce kývne a vrátí se zpět k tomu, co dělal. Neodpoví vám, zeptáte-li se ho znovu, ale neopovažujte se ho zeptat potřetí, jelikož pokud to uděláte, tak vám ukáže svoji pravou podobu a na místě z vás nadělá cucky.

Otočte se k odchodu. Dveře zmizely, ale na zemi jsou padací dveře, které předtím neexistovaly. Otevřete je. Pokud možno něčím dlouhým; dá vám to lepší šanci na útěk pokud na vás budou čekat na druhé straně. Čekají-li tam, utíkejte; utíkejte jak nejdál v tom ústavu můžete. Najděte okno a vyskočte z něj, jelikož všechny dveře jsou buď zamřížované nebo pryč. Až proskočíte oknem, utečte jak nejdál můžete, nejlépe překročte tolik vody kolik to jen půjde, jelikož i když je to nezastaví, zpomalí je to. A vy budete potřebovat každou sekundu, abyste uzavřeli mír se svým bohem.

Nečekají-li, proskočte těmi padacími dveřmi.

Přistanete v nádherné knihovně. Všude budou lidé v ohromném a propracovaném oblečení, povídají si, čtou si a relaxují. Nedotýkejte se žádného z nich ani se nepokoušejte si vybrat knihu, jelikož to je spouštěčem a vy jej nechcete aktivovat.

Rozhlédněte se – máte tolik času kolik potřebujete. Časem najdete šedovlasého muže sedícího za stolem, razítkujíc nekonečnou hromadu knih starým razítkem „vráceno“. Nepokoušejte se dotknout jeho nebo těch knih, protože pokud to uděláte, pak všichni ti milí lidé odkalí jak doopravdy vypadají. Zblázníte-li se okamžitě z toho, co vidíte, považujte se za šťastné, jelikož neucítíte bolest až se na vás vrhnou s obrovským vztekem.

Místo toho se toho knihovníka zeptejte na pouze jednu jedinou otázku. „Který z nich drží Jeho zákon?“

Knihovník vzhlédne. Jeho oči jsou barvy, která nepochází ze Země nebo dokonce z této galaxie; jsou barvy tak nemožné, že se možná zblázníte čistě z pohledu na ně. Zocelte se a podívejte se mu přímo do očí. Nepřerušujte oční kontakt, jinak se podívá zpět dolů, nechtíc se dívat na to jak se na vás ostatní klienti vrhnou. Řekne vám jméno. Je dlouhé, ale dá vám kartu, která vám pomůže si ho zapamatovat. Než se otočíte, abyste hledali knihu, zeptejte se, zda by ji neodhlásil dopředu. Kývne a označí tu kartu.

Neobtěžujte se hledáním té knihy.

Už byla z knihovny ukradena a vy ji musíte najít. Zavřete oči a řekněte tři slova: „Najdi toho zloděje.“

Deset sekund neotevírejte oči, protože pokud jste se z předchozích dobrodružství nezbláznili, to co uvidíte to napraví.

Až uběhne deset sekund, otevřete oči. Budete na ulici naproti ústavu, stále držíc tu kartu.

Ta karta je Předmět 57. z 538. Odhlásili jste tu knihu; nyní je vaší povinností ji vrátit.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Démonické sny

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!