CreepypastyČlánky

Ústa pravdy / The Mouth of Truth

Ústa pravdy
The Mouth of Truth

Někde blízko centra Palerma, na Sicílii, se nachází starý zábavní park. Pokud byste se jím procházeli, tak byste hned vedle střelnice nalezli legračně vypadající sochu groteskního obličeje. Nepokoušejte se k ní přiblížit. Těsně předtím, než se jí dotknete, ať už by jste se snažili sebevíc, si to rozmyslíte.

Běžte na střelnici a zaplaťte si u obsluhy tři hry.

Bude vás to stát okolo dvě sta dvaceti pěti korun. Je jedno kolik bodů tam nastřílíte. Hned potom, co dokončíte druhou hru, si nechte zbraň a už z ní nestřílejte. Obsluha vás požádá o navrácení zbraně, ale vy se místo toho musíte zeptat, zda můžete zkusit Ústa Pravdy.

Po tom, co Vám to odsouhlasí, můžete jít k oné soše. Strčte svou paži do jejích úst až po zápěstí. Shromáždí se kolem vás menší dav. Po několika sekundách se soše rozsvítí oči a vaše ruka bude zablokována. Socha vás požádá o to, abyste řekli nějaké vaše tajemství, něco trapného, co se Vám přihodilo, nebo dokonce něco za co se stydíte. Musíte odpovědět po pravdě a nahlas nehledě na to, že vás pozorují jiní lidé.

Pokud odpovíte po pravdě, tak se někteří zděsí, jiné to pobaví a vaše ruka bude uvolněna. V průběhu následujících dvou nebo tří týdnů se budete cítit trochu zvláštně.

Z očí Vám bude vycházet to samé světlo,

které jste viděli v očích té sochy a pomalu si začnete všímat toho, že se lidé cítí trochu nejistí, když s Vámi mluví. To se děje z určitého důvodu. Nikdo Vám nedokáže lhát. Efekt tohoto „požehnání“ bude trvat okolo jednoho roku. Po té, co vyprchá, to celé budete moci zopakovat.

Hlavně té soše nelžete! Pokud to uděláte, tak Vám vnitřní mechanizmus sevře prsty a z šoku omdlíte. Když se proberete, budete ležet před parkem. Nikdy už se tam nebudete moci vrátit. Další ráno po návratu domů se budete cítit zvláštně. Trápit vás bude obzvlášť ta ruka, kterou jste strčili do úst oné sochy. Až se na ni podíváte zjistíte, že Vám chybí malíček. Nebude tam ani známka po zranění či řezu. Jen hladké maso přesně tam, kde dříve býval váš prst.

Během následujících dní se každé ráno probudíte o další prst na ruce kratší.

V rozmezí jedenáctého a dvacátého dne Vám začnou pomalu mizet i prsty na chodidlech. Pokud se však zeptáte někoho o pomoc, tak se Vám vysmějí a řeknou Vám, že jste vždy byli lháři.

Po měsíci již nebudete mít ani nos, uši, oči, rty, genitálie a tak dále. Pohybovat se a fungovat budete schopni už jen pomocí pahýlů, které zbudou z vašich končetin. Ty Vám následně zmizí také. Zůstanete tam kde naposledy usnete předtím, než se tak stane. Zbude z vás jen torso a hlava a budete tam ležet dokud nevyhladovíte a nerozložíte se.

Pokud řeknete pravdu, avšak moc potichu, tak od toho momentu do konce vašeho života budete pro všechny jen velkými lháři. Vždy, když se pokusíte říci pravdu, váš hlas něco usekne a vyjde z vás pouze slabé zasyčení.

Zdroj: Creepypasta Wiki
Další creepypasta: Bolest zubů

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!