CreepypastyČlánky

Držitel spánku

Předmět 27. z 538

Držitel spánku

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte v noci do nemocnice a zeptejte se vrchní sestry, zda můžete navštívit „Držitele spánku“. Bude vás ignorovat a říkat, že má práci. Zeptejte se ještě dvakrát bez zadrhnutí a ona si povzdechne, jako by byla vyčerpaná. Zeptá se vás, zda jste si jistí. Odpovíte-li ne, probudíte se druhý den plně odpočatí a volní. Pokud odpovíte ano, zavede vás do prázdné místnosti a řekne vám, abyste spali.

Až se probudíte budete na kamenném stole na začátku chodby. Během toho, co půjdete chodbou, na vás padne únava. Musíte jí odolat, jinak usnete již navždy. Pokud to zvládnete na konec chodby, uvidíte dveře. Otevřete je a naleznete Držitele spánku.

Uvidíte v klidu spícího seschlého strace.

Našlapujte opatrně, jelikož není rád, když ho někdo ruší. Nedívejte se pod jeho postel, protože tam vás čeká jen smrt, která vás vtáhne a bude vás navždy mučit. Potichu přijďte k jeho posteli a šeptejte mu do ucha „Proč nikdy neodpočívají?“ dokud se neprobudí a neřekne vám příběh o tom, jak na něj připoutali svůj spánek. Pak vás pozve, abyste si s ním sedli. Udělejte to, jinak na vás připoutá svůj spánek a vy se už nikdy doopravdy neprobudíte.

Až si s ním sednete, vytáhne ze své noční košile malý krystal, jehož vnitřek září. Následně vám ho zatlačí hluboko do hrudi. Pokud dokážete ignorovat tu bolest, upadne zpět do jeho hlubokého spánku. Vykřiknete-li, nahradíte ho v jeho mučivém spánku. Vraťte se zpět ke kamennému stolu a znovu usněte. Po probuzení se objevíte před nemocnicí.

Ten krystal je Předmět 27. z 538. Už nikdy nemusíte spát. Modlete se za to, aby vás vaše noční můry nenásledovaly.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Článek: 7 Pekelných bran

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!