CreepypastyČlánky

Držitel času

Předmět 26. z 538

Držitel času

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit toho, kdo si říká „Držitel času“. Recepční bude předstírat, že neví o čem to mluvíte. Nejdříve to bude brát jako vtip a pak bude vyhrožovat zavoláním ostrahy. Vydržte to dostatečně dlouho a on se vás zeptá, zda nechcete navštívit lékaře.

Odpovíte-li ne, okamžitě zemřete. Mnozí, kteří mluvili s Držiteli, si toto vyberou, jelikož je to ultimátní milost v porovnání s příšernostmi, kterými si projdete. Jiný útěk neexistuje.

Pokud řeknete ano, ozáří vás jasné modré světlo.

Musíte zůstat úplně v klidu, jinak budete vyhoštěni mimo čas, jak okamžitě zmražení, tak si vědomi věčného pálení entropie a navždy budete zažívat každý moment vašeho úpadku do šílenství. To vše v jednu chvíli.

Zůstaňte v klidu dokud neuslyšíte éterickou směs hudby a kovu. Bude se pomalu zvyšovat, ten zvuk a světlo prosakujíc do vaší mysli a odnášejíc vás společně s nimi. Pokud přežijete a nezblázníte se, pak po tom zvuku budete toužit po celý zbytek vašeho života.

Až ten zvuk a světlo zmizí, ocitnete se ve velké místnosti z kovu. V jejím středu bude stát muž, jeho vzhled a oblečení se budou neustále měnit. Bude neustále hovořit, vyprávět příběhy o každém čase a místě v celé existenci vesmíru. Nikdy nepřestane mluvit, pokud se ho nezeptáte „Kdy se spojí?“

Podívá se na vás a nastaví svou ruku,

neustále měníc svou podobu. Budete cítit ohromné pokušení vzít ho za ruku, i když se část vás bojí, co se stane, když tak uděláte. Pokud ho za ni vezmete, prožijete všechny jeho příběhy, jakoby byly vaše, a během milénií, která proběhnou než vás pustí, se zblázníte.

Po jeho dvanácté proměně do nového vzhledu, jeho třináctého života, vám odpoví na otázku a v jeho ruce se objeví malý klíč.

Ten klíč je Předmět 26. z 538. Modlete se abyste nikdy nenašli to, co odemyká.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Predátor a kořist

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!