CreepypastyČlánky

Držitel hvězdy

Předmět 42. z 538

Držitel hvězdy

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré nebo nemocnice a zeptejte se na recepci na toho, kdo si říká „Držitel hvězdy“. Recepční na vás bude několik sekund zírat samolibým, spokojeným pohledem. Pokud neuvidí odhodlání vašeho srdce ve vašich očích, arogantně se zasměje.

Uvidí-li ho však, utečte, jinak vás strážní chytí a zamknou vás do stísněné cely, kde budete slýchat smích toho muže, ať už budete vzhůru, nebo spát, po zbytek vašeho života. Pokud uvidí odhodlání ve vašich očích, postaví se a provede vás chodbou. Zastaví se u dveří jedné cely, podá vám klíč, nic neřekne a odejde pryč. S tím klíčem v ruce chyťte kliku na dveřích a pomalu jí otočte. Nejsou zamčené.

Místo cely za dveřmi najdete slabě osvícenou chodbu.

Vejděte dovnitř a zavřete a zamkněte za sebou dveře. Během toho co tou chodbou půjdete, uslyšíte smích hrajících si dětí smíšený s u srdce hřejícím zpěvem cizozemských mnichů. Smích se rychle změní na křik a zpěv na nadávky. Dokud slyšíte tyto příšerné zvuky, jste v bezpečí, ale pokud vaše odvaha v této chodbě zakolísá a přepadne vás byť jen ten nejslabší strach, ty zvuky přestanou. Pokud se tak stane, zavřete oči a modlete se, že to odporné stvoření, které se právě probudilo, vám vezme život v prvním kouknutí.

Pokud tuto chodbu přežijete, dorazíte k malým zavřeným dveřím. Světla okolo vás zeslábnou až tak, že jediné co uvidíte, budou ty dveře. Až všechno potemní, použijte ten klíč, který jste dostali, a odemkněte ty dveře. Projděte těmi dveřmi do malé cely, ve které bude úplná tma. V té cele bude muž s kapucí v červených šatech. Drží svíčku, má zavřené oči a zpívá. Sedí uprostřed pentagramu nakresleném svítící červenou krví.

Ze smradu, který z toho pentagramu vychází, vás napne, ale opovažte se udělat víc než to. Před tím mužem je kámen, ze kterého se kouří. Nedívejte se přímo na ten kámen moc dlouho, jinak žár z toho kaneme zahalí vaši mysl a pošle vaše tělo do ohnivé věčnosti. Místo toho koukejte na tu svíčku a poslouchejte toho starého muže.

Odpoví pouze na jednu otázku:

„Co musí být vykonáno, aby byl jejich úkol splněn?“ Ten muž přestane zpívat a poví vám pět jmen a pět otázek. Informuje vás také, že musíte sami zjistit, co k čemu patří. Namočí svůj ukazováček do krve pentagramu a nakreslí na stěnu vzorec. Klíč, plus Kniha, plus Brk, plus Slovo, načmárané takovým způsobem, až je to nečitelné, dává otevřenou knihu s třemi ovály nakreslenými okolo ní.

Upřímně se zasměje a vrátí se zpět na svoje místo. Podá vám ten stále hořící kámen a zpoza svojí róby vytáhne stále bijící srdce. Vší svojí silou drťte ten orgán dokud nepřestane bít. Vevnitř té masité kaše najdete starožitné plnící pero. Až se podíváte zpět nahoru, naleznete toho muže mrtvého s výrazem plným klidného spokojení. Vzdejte mu poslední úctu zavřením jeho již navždy skleněných očí a odejděte z místnosti.

Temnota vás pohltí a až zmizí, objevíte se před nemocnicí.

Zjistíte, že to pero nikdy nepotřebuje doplnit jeho červený inkoust. I když tak nebude nikdy cítit, uvědomíte si, že je to vaše krev, která odtéká skrze to pero na papír. Pokud někdy připustíte aby byl tento Předmět zničen, postihne vás příšerná, pomalá smrt. Dokud tento Předmět máte, uslyšíte ve vaší hlavě šeptavé žalmy do doby než zemřete, nebo uděláte, co po vás chtějí.

Toto pero je Předmět 42. z 538. Bude po vás žádat, abyste psali prokletým písmem vaší vlastní krví. Udělat to je pošetilé. Je to na vás zda budete pokračovat v jejich práci, nebo zničíte šanci na to, že se jejich Předměty opět spojí.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Amnézie

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!