CreepypastyČlánky

Držitel země

Předmět 43. z 538

Držitel země

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel země“. Recepční se nahlas zasměje, čímž přiláká pozornost ještě jedno dalšího klienta. Recepční zůstane sedět, ale ta osoba, jejíž pozornost přilákal, vás zavolá k sobě.

Během toho, co vás povede k nepoužívané úklidové komoře v tom ústavu, se ho na nic neptejte. Otevře vám dveře a počká než vejdete první. Nedělejte to, jinak se schodiště za dveřmi vypaří a vy budete už navždy padat ledově chladnou temnotou. Místo toho mu řekněte: „Neopovážil bych se uzřít tyto památky dřív než vy.“ Pokud vám uvěří, lehce přikývne a vejde a vy byste ho měli následovat. Neuvěří-li vám však, buďte vděční za to, že jste dostatečně hluboko v tom ústavu na to, aby nikdo neslyšel vaše výkřiky.

Jak budete scházet ty schody,

uslyšíte nepříjemné řvaní přicházející ze všech stran, ale hlavně shora. Přizpůsobte své oči temnotě, která je pod vámi (jelikož ten muž se vám v té temnotě ztratí, ačkoliv stále ucítíte, že nejste sami). Nikdy se nesmíte podívat nad sebe, jinak se démoni a pekelná stvoření, kteří vás pozorují a dělají si z vás srandu, sestoupí a během až příliš dlouhé chvíle vám oddělí maso od kůže, vysají krev a roztrhají maso a šlachy.

Čím níže budete, tím víc se bude atmosféra okolo vás bude podobat té v hrobce a i když nad sebou stále uslyšíte démony, bude vám připadat, že nad sebou konečně máte strop. Stále si musíte dávat pozor na to, abyste se nikdy nepodívali nad sebe. Po neuvěřitelně dlouhé době budete konečně znovu stát na pevné, měkké zemi. Pokud démoni ze schodiště přestanou ječet, nikdy se nedožijete vidění té země. Nepřestanou-li však, budete si přát, aby tak udělali, jelikož nyní máte příležitost zeptat se na tu jedinou otázku, na kterou temnota odpoví. Musíte se zeptat zřetelně: „Jak mohou být zastaveni?“

Až tak uděláte, ozve se zpod vás příšerné kvílení

i přesto, že pod nohama stále ucítíte zem. Ucítíte, jak se ten džentlmen, který vás sem dovedl, otočí. Probodne vás očima, i když je neuvidíte. Nikdy se nedívejte pod sebe nebo spusťte zrak z temnoty před sebou. To kvílení bude pokračovat, zpočátku beze slova, ale silný mužský hlas je dovede k tomu, aby mluvili současně. Řeknou vám o té jediné věci, která dokáže zamezit výsledku spojení Předmětů, ale také o každém z následků učinění toho. Poví vám o tom jak z nebes bude padat oheň, jak budou řeky rudé vaší krví a mnoho dalších věcí.

Až následky skončí, světla se zničehonic zapnou. Muž, který vás tam dovedl, bude pryč. Místo něj tam bude předmět, na který se na tomto místě nebudete moci podívat, jinak úplně zešílíte. Hned, jak se světla zapnou, musíte zavřít oči a hmatem poslepu najít na zemi najít teplý předmět s hrubým povrchem. Nezavřete-li svoje oči, uvidíte z čeho je země pod vámi: znetvořená lidská těla, kterým chybí oči a jejichž ústa stále dýchají. Pokud z pohledu na to okamžitě nezešílíte, stanete se jedním z nich a připojíte se k satanské zemi.

Pokud úspěšně seberete ten předmět, budete přeneseni mimo ústav, kde můžete otevřít oči.

Ten lávový kámen je Předmět 43. z 538. I když víte, jak je zastavit před spojením, nedokážete to.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Přání

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!