ČlánkyCreepypasty

Jak vypadáš dnes večer

Jak vypadáš dnes večer
The Way You Look Tonight

Potkal jsem tě, když mi bylo šestnáct let. V mém životě se nedělo nic zajímavého a nenáviděl jsem ho, ale to vše se změnilo v den, kdy jsem tě potkal. Doslova jsi zářila. Díky auře, která z tebe vyzařovala, jsem se opět po několika letech cítil živý. V momentě, kdy jsem tě zahlédl, jsem věděl, že jsi odpovědí na všechno mé trápení. Cesta ven z mé deprese.

Byl tu však jeden problém

Neměl jsem odvahu na to ti to říct. Byl jsem pro tebe jen kamarádem. Vůbec jsi nevěděla, že vedu válku sám proti sobě. Tak moc jsem ti to chtěl říct, ale předpokládal jsem, že to necítíš stejně. Nemohl jsem riskovat to, co jsme měli. Znamenalo to pro mě neskutečně moc.

Minuly měsíce

Přihlížel jsem tomu, jak se honíš za kluky, kterým jsem nesahal ani po kotníky. Ubíjelo mě to. A fakt, že jsem ti to nemohl říct, to ještě zhoršoval. Nemohl jsem ti říct, že mi takhle ubližuješ. Že pokaždé, když jsi mi říkala o tom, co jsi dělala se všemi těmi kluky, mě to sžíralo zevnitř. Ale právě tehdy se stalo něco neskutečného.

Řekla jsi mi, že ke mně začínáš něco cítit. Sakra! Nemohl jsem tomu uvěřit! Moment, na který jsem čekal od té doby, co jsme se potkali, byl tady. V ten den jsme se dali dohromady. Nikdy nezapomenu na naše první rande. Na to, jak jsi vypadala. Jako bys spadla z nebe.

Řekl jsem ti, jak nádherně jsi vypadala

I když, když se nad tím teď zamyslím, dochází mi, že mi pravděpodobně trvalo asi pět minut to říct. Brzy jsem se však začal sám sebe ptát na jednu otázku… Jak dlouho budu takhle šťastný? Odpovědi se mi dostalo po šesti úžasných měsících. Zničeho nic ses se mnou rozešla. Po tom všem, čím jsme si prošli, jsi mě a naši společnou historii vymazala ze svého života.

To vše se stalo před deseti lety, ale ta jizva, kterou to zanechalo, je stále čerstvá. Teď máš svou vlastní rodinu s chlapem, kvůli kterému jsi mě opustila. Dvě děti, dům v předměstí, všechno. Všechno co mělo být mé!!! Chci říct, naše.

Ale nestrachuj se.

Jsem zde, abych tě zachránil od tvého utrpení. Dnes je den, kdy začneme od znova. Naše desetileté výročí. Deset let od toho večera, kdys mě tak uchvátila tím, jak jsi vypadala. Ale něco mi říká, že už nikdy nezapomenu

JAK VYPADÁŠ DNES VEČER.

 

Autor: Jzazz65
Zdroj: Creepypasta Wiki
Další Creepypasta: Who’s there? Kdo je tam?

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!