ČlánkyCreepypasty

Who’s There? / Kdo je tam?

Who’s There? / Kdo je tam?

 

Jaký to zvláštní den…

Vše to začalo úplně normálně

Mojí každodenní rutinou. Vzbudil jsem se v jedenáct dopoledne a šel jsem do koupelny, která byla v pokoji mých rodičů. Po tom, co jsem si umyl obličej, jsem si nasadil brýle. Postel mých rodičů byla čistá a krásně ustlaná. Očividně nebyli doma, nýbrž v práci.

Po cestě do obývacího pokoje jsem si všiml, jaké zvláštní ticho v mém domě panuje. Kde je má sestra? Pak jsem si uvědomil, že vlastně na celý den zůstává u jejího přítele doma.

Nu, takže hádám, že mám celý dům pro sebe! Moje radost dlouho netrvala. Brzo jsem si totiž uvědomil, že ten chlap, co si pronajal pokoj v našem domě, David, tu asi byl také. Nebo byl v práci. To jsem nevěděl.

Vydal jsem se směrem ke gauči v obýváku

Po cestě jsem se na sebe díval do zrcadla. Jedna část stěny mého obývacího pokoje na sobě totiž má zrcadlo, takže když vejdete do domu, tak ho máte po své levici. Sedl jsem si na gauč a zapnul můj Playstation 3 a televizi. Chtěl jsem se podívat na nějaký film na Netflixu.

Po tom, co jsem dokoukal film, jsem se začal nudit. Nechtělo se mi hrát videohry, takže jsem prostě všechno vypnul. Něco jsem dělal na svém telefonu, když jsem si opět všiml, že je v domě ono zvláštní ticho. Vůbec mi to nevadilo a nakonec jsem se rozhodl dát si šlofíka na gauči. Těsně před tím, než jsem upadl do slastného spánku, jsem byl probuzen a překvapen hlukem vycházejícím z Davidova pokoje. Aha, takže tu přeci jen je… pomyslel jsem si.

Opět jsem si vzal svůj telefon a koukl se na zprávy

Uslyšel jsem, jak se otevřely dveře do Davidova pokoje, ale nijak zvlášť jsem tomu nevěnoval pozornost. Předpokládal jsem, že šel na záchod. Kupodivu nebylo slyšet žádné kroky. Posadil jsem se a koukal do zrcadla, které je čelem k chodbě, ve které je onen pokoj. Byly otevřené jak jeho dveře, tak dveře od koupelny. Nemohl být v koupelně. Asi pouze otevřel dveře do svého pokoje… napadlo mne. Přestal jsem nad tím přemýšlet, ale asi po hodině jsem opět slyšel, jak se dveře od jeho pokoje zavřely.

Stále jsem byl na telefonu

ale ve svém periferním vidění jsem díky zrcadlu zahlédl, jak se dveře od Davidova pokoje opět otevřely. Uviděl jsem postavu jdoucí do koupelny a zavírající dveře. Nijak zvlášť mě to nevzrušovalo, jelikož lidé si občas potřebují dojít na záchod a tak. Z ničeho nic jsem slyšel, jak se spustil kohoutek v koupelně. Žádné spláchnutí záchoda, pouze tekoucí voda.

Po chvilce psaní si s lidmi jsem opět zapnul televizi. Už byly dvě hodiny odpoledne. Můj táta bude brzy doma. Po pár minutách bylo slyšet klíče a otáčející se kliku na předních dveřích. Myslel jsem si, že to bude buď můj táta, nebo sestra, avšak pletl jsem se….

Byl to David.

 

Originál (EN): Creepypasta Wiki
Další Creepypasta: Coulrofobie – Strach z klaunů

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!