CreepypastyČlánky

Držitel ticha

Předmět 31. z 538

Držitel ticha

Nemluvte. Nedýchejte nahlas. Vypněte všechna zařízení vydávající zvuk; rozbijte je pokud musíte. Pošlete pryč své přátele a rodinu; už se s nimi nepotkávejte. A zaduste toho podělaného psa.

Zastřelte své sousedy; chtějí ho prolomit.

To ticho – slyšíte ho? Čisté a zlaté, jen pro vás. Neuslyšíte žádný křik, lapaní po dechu nebo obtíže, tedy do doby, dokud dokážete to ticho udržet.

Jděte do nejbližšího ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, v jakékoliv zemi, do které se dokážete dostat. Nedělejte žádné zvuky a nenechte ostatní, aby vám výstřely či řvaním prolomili vaše ticho; jejich pěsti a zbraně a kulky vás nesmí zastavit.

Nesmí prolomit vaše ticho.

Až dorazíte k tomu institutu nebo domu na půl cesty, podejte osobě v recepci prázdný kus papíru a oni to pochopí.

Budete zavedeni hluboko do budovy. Po celou dobu si vychutnávejte své ticho: bude vás drtit, budete z něj šílet. Chce vás zničit, abyste se stali jeho součástí.

Slyšíte to? Krev proudící vašimi žilami? Ta musí utichnout. Vytrhněte si to hlučné srdce, jelikož vás urazilo a musí být odhozeno.

Pokračujte v chůzi – musíte jít – a být obklopeni tichem.

Postavte stěny a klece k obraně ticha; vymyslete tresty pro ty, kteří by ho prolomili.

Až se dostanete do své cely, můžete znovu mluvit, ale nebudete chtít. Budete si prostě přát udržet to ticho, být jim obklopeni, mít ho blízko vás. Ještě chvilku ho udržte.

Ticho je totiž Předmět 31. z 538. Nesmí být prolomeno.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Sny mého přítele mě děsí

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!