CreepypastyČlánky

Držitel rychlosti

Předmět 32. z 538

Držitel rychlosti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se na něco zvané „Držitel rychlosti“. Recepční by se měl přestat hýbat. Podívejte se okolo sebe. Pokud se i všechno ostatní přestalo hýbat, jste na správné cestě. Nestane-li se tak, nikdo nebude vědět o vaší smrti. To to vše udělá ještě horší.

Všimnete si, že chůze a dýchání se stávají čím dál tím těžší. To se dá čekat, jelikož i vzduch se postupně přestává hýbat. Měli byste opatrně prozkoumat chodby okolo vás, myslíc na vaši první velkou chybu, ale buďte si vědomi to, že pokud vám to bude trvat moc dlouho, udusíte se.

Vaším úkolem je najít dítě,

které se stále hýbe uprostřed všech těch sošných tvarů. To dítě k vám přijde s míčem a podá vám ho. Dávejte pozor na to, jak vám je ten míč předán. Následně to dítě prohlásí „Máš ji.“ A poté uteče z místnosti, neustále se smějíc.

Nyní je vaším úkolem vrátit ten míč. Buďte opatrní a nenechte se oklamat hlasem ozývajícím se chodbami, jelikož plýtvání času znamená, že jste blíže s mrti udušením. Jak čas plyne, vzduchem se bude stále hůře procházet, takže budete potřebovat použít více síly. Teplo pomalu opustí vaše tělo, kapky vody budou pronikat vaší kůží. S největší pravděpodobností během této honičky oslepnete, ohluchnete a zažijete další podobná zmrzačení. Váš zrak se zhorší až všechno postupně potemní, jelikož i světlo samotné se časem zastaví.

To dítě s jistotou najdete v jedné z chodem pod paprskem světla. Může přicházet z okna, lampy nebo jakéhokoliv jiného zdroje světla. Ten míč byste měli vrátit stejným způsobem, jakým vám byl předán a pokusit se utéct, díky čemuž bude hra pokračovat.

Uspějete-li, vzduch už nebude těžký.

Všimnete si, že každé místo, okolo kterého proběhnete, bude do jisté míry poškozeno. V závislosti na tom, kde vaše muka skončí, možná budete muset poskytnout mnoho vysvětlení vedení zařízení a nějak se vyhnout uvěznění.

Pokud však neuspějete, ono dítě vám znovu předá ten míč hned jakmile vás dožene. Následně vám opět poví „Máš ji,“ a uteče chodbami. S největší pravděpodobností zemřete, probodáni vlhkostí vzduchu a udušení před tím, než dokážete to malé dítě dohonit podruhé.

Vaše nově nalezená mrštnost je Předmětem 32. z 538. Zmínění tohoto dítěte poprvé vám získá pouze opovržení a výsměch. Zmínit ho podruhé znamená přivést na sebe svou vlastní zkázu rukami všech na doslech, pokud máte štěstí.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Sny mého přítele mě děsí

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!