CreepypastyČlánky

Držitelka mrazu

Předmět 29. z 538

Držitelka mrazu

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitelka mrazu“.

Pokud se recepční nepřirozeně zachvěje, budete odvedeni do chodby, která by neměla existovat tam, kde existuje. Recepční vám ukáže směrem do chodby a až k němu budete zády, zakroutí hlavou a zamumlá „Ubohý hlupák.“ Čím dál v chodbě budete, tím vetší v ní bude zima, ale vy se nesmíte pokoušet se zahřát. Pokud to uděláte, bůh vám pomáhej s tím, co se s vás stane.

Pokud v té chodbě přestane být zima

a místo toho zteplá, musíte se rychle zatavit a zařvat „Přestaňte! Tohle není řešení!“ Pokud teplo setrvá, utíkejte. Utíkejte k východu jak nejrychleji dokážete. Nezvládnete-li to, pohltí vás plameny pekelné. Zvládnete-li to však, nepřestávejte utíkat. Utečte z blázince, města, země: jelikož pekelní psi mají vaši stopu a nikdy neodpočívají.

Pokud se zima vrátí, pokračujte dál chodbou dokud nedojdete ke dveřím z pevného ledu, na které třikrát zaklepte. Pokyne-li vám jemný ženský hlas, abyste vešli, otevřete dveře. Řekne-li vám však chraplavý mužský hlas, abyste odešli, modlete se za rychlý konec.

Za dveřmi naleznete místnost z ledu se zmrzlými stalagmity a stalaktity, díky kterým vypadá jako obrovský chřtán. V jejím středu bude zahalená žena s kůží v barvě slonoviny. Nedívejte se přímo na tu ženu a řekněte pouze jednu věc: „Co způsobilo jejich hibernaci?“

Poví vám svůj příběh,

příběh o zkáze a spoušti, válce a hladomoru, životu a smrti a o hlubokém spánku. Z toho příběhu vás zamrazí až v základu vaší existence, ale nikdy se na tu ženu nedívejte na přímo. Pokud tak uděláte, vaše duše zmrzne na věčnost.

Až skončí, odkryje svůj závoj, avšak vy se na ni nesmíte podívat. Její krása by roztříštila vaši mysl. Pokud od ní udržíte své oči, chytne vás za ruce a pošeptá vám do ucha: „Doba ledová je u konce. Co uděláš?“ Svět exploduje bílou barvou a až se vrátí zpět od normálu, ocitnete se před institucí, ve které jste začali. Ve vašich rukou bude velká křišťálová sněhová vločka.

Ona sněhová vločka je Předmět 29. z 538. Doba ledová skončila a oni začínají rozmrzat.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další CReepypasta: Dar a prokletí

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!