CreepypastyČlánky

Držitel jasnosti

Předmět 28. z 538

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel jasnosti“. Recepční si s vámi začne povídat o jejich životě, dělat inside jokes a zmiňovat věci, kterým budou rozumět pouze oni. Během toho půjdou živým krokem směrem k rekreační části budovy. Následně odsunou poklop pod jedním stolem a utichnou s vážným výrazem na tváři. Také se podíváte dolů do té díry a uvidíte velké množství blikajících světel. Budete se cítit naštvaní a zmatení, ale musíte dovnitř.

Tato chodba se bude zdát nemít ani začátek, ani konec, světla budou sporadicky blikat a vy si všimnete, že malé věci poletující před vámi vám zaplouvají do vašich očí, nosu a úst. Náhle uslyšíte příšerné, vše přehlušující bzučení, díky kterému neuslyšíte ani váš vlastní křik. Musíte jít stále dál a pokud se z jakéhokoliv důvodu ty věci přestanou hýbat nebo světla přestanou blikat, musíte zařvat „Nevědí, že jsem ty, protože jsem zakryl své stopy!“ Pokud bude i nadále všechno v klidu, jdete příliš pozdě, už to začalo.

Pokud se ten příšerný zmatek vrátí,

musíte pokračovat. Během své cesty narazíte na dveře. Můžete je otevřít a vejít dovnitř. Místnost za nimi bude věčná, pouze její podlaha vás bude držet při smyslech.

Bude tam muž, jehož celá postava bude probodaná dlouhými hřebíky a kůly, každý centimetr jeho těla připevněný. Jeho ústa jsou neustále otevřená díky špendlíkům držícím jeho rty připevněné k jeho obličeji, kůl zaražený vzadu v jeho dokořán otevřené puse. Jeho jazyk se bude kroutit a pleskat při vašem příchodu, jeho oči si vás budou panicky prohlížet.

Odpoví vám pouze na jednu otázku: „Proč mají formu?“ Jeho oči se na vás zaměří a jeho jazyk bude v klidu. Kloktavým, příšerným způsobem vám popíše stvoření každého z předmětů a jejich smysl. Ono popisování vás donutí se pozvracet po každé větě a většina se zblázní.

Náhle si všimnete, že máte v ruce starý rezavý filetovací nůž. Musíte mu uříznout jeho kroutící se jazyk, jeho žalostné kloktavé výkřiky se budou ozývat vaší duší. Bude vypadat uboze a budete mu chtít pomoci, ale nedělejte to, nebo ho budete muset nahradit.

Jeho jazyk je Předmět 28. z 538. Spojí se a pouze vy budete vědět proč.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Dar a prokletí

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!