CreepypastyČlánky

Držitel plamene

Předmět 30. z 538

Držitel plamene

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel plamene“. Recepční se na vás bude po několik minut dívat úplně lhostejně než vám potichu ukáže na dveře za vámi. Ty dveře tam předtím nebyly a nikdo okolo vás si toho nevšimne.

Přistupte ke dveřím a zavřete oči předtím, než uchopíte klepadlo na dveřích. Stačí vám zaklepat pouze jednou. Pokud ten kov ve vaší ruce zchladne, utečte. Utečte daleko a nepřestávejte běžet. Doufejte, že jste utekli, protože alternativou je hrůza, kterou dokáží pochopit pouze duše v pekle.

Pokud však klepadlo zteplá,

držte se ho pevně, i když vám začne pálit ruku. Po čase ta bolest přestane. Potom, co se tohle stane, otevřete oči. Objevíte se v malé zahradě osvětlené světlem měsíce a obklopené kamennými zdmi porostlými břečťanem. Nalevo od vás bude rybník. Nedívejte se přímo do jeho vod, jinak vás celá spousta děsů číhajících v nich chytí a bude vás topit znovu a znovu po zbytek věčnosti. Napravo od vás bude pohřební hranice, ještě nezapálená, brilantně černá díky hořlavé kapalině.

Jděte přesně pět kroků směrem k hranici. Neptejte se proč. Naleznete mrtvolu vykastrovaného chlapce, jehož ruce jsou položeny na lahvičce s rtutí. Neříkejte nic kromě jedné otázky: „Co způsobilo jejich upálení?“

Ta mrtvola se nepohne, ale hranice se samovznítí, stejně jako keře, tráva, stromy, a květiny kolem ní. Plameny budou měnit barvu z normální barvy ohně, do červené, podobající se čerstvě prolité krvi, do zelené, připomínající infekci a choroby. Rostliny budou křičet v agónii a stěny obklopující zahradu budou pohlceny plameny. Rybník vyschne, voda sama bude sálat spalujícím teplem, během čehož budou duše zatracených stoupat proudem nahoru a křičet na vás haldu nadávek.

Až k vašim uším dolehne první nadávka,

musíte sebrat svou kuráž a začít se smát. Nahlas, škodolibě, arogantně, ale ne lehce. Pokud začnou být nadávky vehementnější, jste v bezpečí. Pokud přestanou, skočte na hranici, abyste utekli něčemu daleko horšímu.

Během tohoto zmatku si ta mrtvola v klidu sedne, celá pohlcená plameny a nabídne vám tu lahvičku. Musíte se nadále smát a překřížit své ruce. Tento dar teď nesmíte přijmout.

Ta mrtvola otevře svá ústa a pokud máte štěstí, tak to, co uvidíte v jejich hlubinách, vás nepřinutí smát se v šílenství po zbytek vašeho smrtelného života.

Lahvička následně spadne, roztříští se a rozlije se na zčernalé zbytky trávy, během čehož plameny zhasnou. Všechno utichne. U vašich chodidel bude květina, její stonek tvrdý a trnitý, její okvětní lístky zbavené do barev pekelných plamenů a zatracení.

Tato květina je Předmět 30. z 538. Vpálí se hluboko do vaší duše a zažehne plameny šílenství.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Sny mého přítele mě děsí

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!