CreepypastyČlánky

Držitel reality

Předmět 56. z 538

Držitel reality

Jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel reality“. Recepční vás povede nahoru po schodech, které se budou zdát vést víš než budova sama, než dorazíte do nejvyššího patra, na kterém nenajdete nic víc něž jedny jediné dveře. Až se budete blížit ke dveřím, recepční odejde. V tomto momentě byste se mohli podívat za sebe a hledat již zmíněnou recepční, ale to vám přinese pouze to, že navždy ztratíte v chodbách toho ústavu pro duševně choré. Místo toho otevřete dveře a pokračujte dovnitř.

Za těmi dveřmi najdete muže, sedícího na kancelářské židli, hrajícího hru na herní konzoli, kterou jste ještě nikdy předtím neviděli. Ona konzole má bizarní design. Její skříň je vyrobená z tepaného železa a má na sobě vyřezané a namalované zvrácené, démonické vzory. V té hře ten muž mučí nějakou osobu metodami až moc strašnými na popisování. Až si nevyhnutelně uvědomíte, že jeho nevědomá oběť je ve skutečnosti vy, stanete se vaším avatarem ve hře a budete nuceni vydržet jakékoliv mučení, které jeho mysl dokáže vymyslet, dokud hra konečně neskončí.

Hra skončí pouze jedním ze dvou způsobů.

Pravděpodobně zešílíte, načež vám on rozerve vaši samotnou duši čistě pro jeho osobní potěšení. Nicméně, možná to mučení úspěšně vydržíte a dostane se vám výsady zeptat se ho na jednu otázku. Zeptáte-li se ho proč jste ve hře, donutí vás prožít si ji celou znovu a opakovaně již navěky. Místo toho byste se ho měli zeptat: „Proč hrajete?“

Jakmile se zeptáte, zakřičí v agónii a konzole se restartuje. Nyní budete vy sedět na kancelářské židli, herní konzole a ovladač leží na zemi před vámi. On na vás bude zírat skrze televizní obrazovku s pohledem plným nevýslovného strachu. Ať už to bude jakkoliv lákavé, nehrajte tu hru. Asi bude nejlepší ani nesahat na herní ovladač. Prostě tu konzoli vypněte, vytáhněte herní kazetu a vezměte ji sebou, nechajíc tam tu konzoli.

Ta kazeta obsahuje Předmět 56. z 538. Jednou jste v ní byli; vzpomeňte si na to, než pomyslíte na hraní.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Démonické sny

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!