CreepypastyČlánky

Držitel krutosti

Předmět 55. z 538

Držitel krutosti

Na místě kde se shromažďují zlá znamení a smrt je prokletá, zvolejte do bezhvězdného nebe a požádejte o setkání s „Držitelem krutosti“. Ze zkažené země, na které stojíte, vyroste černý starověký podstavec s hlubokou mísou, vyřezanou do rozpadající se lebky, upevněnou na něm.

Od této chvíle už není návratu. Oči rozkládající se lebky budou zářit barvou krve a ve vaší hlavě vám zlý chraplavý hlas zadrmolí:

“Mors ultima linea rerum est.”

Do konce noci všechno zčerná a vy musíte do té mísy nasbírat bijící srdce těch, kteří jsou vám nejdražší. Přestanou-li ta srdce být, zčernáte. Nepodaří-li se vám to splnit, zčernáte. Pokusíte-li se utéct tím, že spácháte sebevraždu, zčernáte.

S čerstvými, organickými, bijícími srdci nasbíranými v míse zčernání skončí. Během toho, co se budou srdce měnit na tekutinu, se vytvoří hluboká neproniknutelná černá. Hlasy těch obětovaných k vám budou hovořit v neznámém jazyce. I když jim nebudete rozumět, nestaňte se obětí příkazů těch, co vás snaží oklamat.

Místo toho shromážďete mrtvoly vašich pěti nejvíce nenáviděných nepřátel a přineste je k podstavci. Musíte jim do hrdel nalít tu zkaženou tekutinu. Ani kapka se nesmí dotknout půdy Země. Těch pět mrtvol ožije. Povstanou jako zlé loutky oslavující jejich prokletého pána, měníc se na zvrácená zčernalá stvoření.

Musíte je nakrmit pěti žijícími dětmi.

Výčitky svědomí vám Oni nebudou tolerovat. Během toho, co budou pít krev tekoucí z žil těch dětí, musíte sledovat tu agónii, výkřiky, slzy a strach. Skoro celé je snědí. Ty děti pocítí bolest sto let dlouhého mučení během toho, co je budou konzumovat.

Až to utrpení skončí, Oni vás obklopí. Budou požadovat pouze jednu další relikvii: vaše vlastni srdce. Buďte rychlí – Oni necítí bolest tak jako smrtelníci. Až jim předáte tuto zvrácenou oběť, zkonzumují ji. Až dojedí, spojí se a rozplynou se do jasné černé aury, která zatmí nebe.

Ty tiché šepoty, které pohlcují vaši mysl, tvoří Předmět 55. Až všechno potemní, zavedou vás k Němu.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Démonické sny

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!