CreepypastyČlánky

Držitel pilníku

Předmět 54. z 538

Držitel pilníku

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či domu na půl cesty, do kterého do dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit toho, kdo si říká „Držitel pilníku“. Pokud se na tváři recepčního objeví výraz plný bolesti a obav, budete odvedeni hluboko do zařízení.

Po hromadě zatáček, kterých tam bude daleko víc, než by jich mělo v budově této velikosti být, budete odvedeni k staré vězeňské cele. Bude v ní jen tma a jeden jediný zvuk. Škrábání kovu pilníkem. Pokud to škrábání kdykoliv přestane, rychle se otočte a utečte. Utíkejte jak nejdál a jak nejrychleji dovedete a nebojte se, že byste běželi špatnou cestou. Ztracení se v hlubinách tohoto zařízení bude posledním z vašich problémů.

Bude-li škrábání pokračovat stále stejně, přistupte k mřížím a strčte ruku do tmy. Ucítíte, jak vám je do ruky vložen předmět. Pokud bude teplý, pusťte ho a padněte s modlitbou na kolena. Modlete se, abyste byli dostatečně rychlí na to, že až znovu vzhlédnete, tak budete stále mimo celu. Byli-li jste příliš pomalí, tak vás ani věčnost pilování nedostane zpět zpoza mříží.

Nicméně, pokud však bude ten předmět studený,

vyslovte nahlas přímo do cely jednu otázku a stáhněte svou ruku zpět. Jedinou otázkou, na kterou vám bude odpovězeno, je: „Na čí straně jsou?“

Ucítíte, jak se pilník začne ve vaší ruce začne pohybovat. Během toho, co vám bude cupovat kůži a pilovat vaše kosti, se nesmíte soustředit na tu bolest, ale na tu otázku. Ten pilník vám bude oškrabávat vaše maso a kosti dokud z vaší ruky nic nezbude. Vydržíte-li toto utrpení bez poddání se bolesti, naleznete odpověď na vaši otázku ve vaší mysli. Vaše ruka bude celá, znovu se objevíte mimo zařízení a v ruce budete svírat studený rezavý pilník.

Hodně lidí se z těchto znalostí zblázní; někteří dokonce použijí pilník k zopakování toho procesu, pokoušejíc se zbavit těch slov v jejich hlavách. Podaří-li se vám vydržet, budete jedni z přítomných na setkání.

Ten pilník je Předmět 54. z 538. Ulehčí vám vaši cestu na setkání, ale dál vám už nebude moct pomoct.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Můj soused Ted

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!