CreepypastyČlánky

Držitel přesnosti

Předmět 38. z 538

Držitel přesnosti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit toho, kdo si říká „Držitel přesnosti“. Pokud se na tváři recepčního objeví výraz plný hrůzy a smutku, pak vás našli a ani útěk vás už nezachrání.

Pokud však bude mít na tváři výraz plný nadšení a nedůvěry, přišli jste na správné místo. Odvede vás k nejbližším dveřím a otevře je. Nic víc, nic míň. Až nimi projdete, recepční je za vámi zavře a zamkne. Zjistíte, že se nacházíte na střelnici s místy obsazenými na obou stranách kam jen vaše oči dohlédnou. Ti lidé, kteří tato místa obsadili, jsou Hledači, kteří selhali. Jsou odsouzení k věčnosti bezmyšlenkovitého otroctví bez schopnosti najít dostatek svobodné vůle na to, aby ukončili svoje vlastní životy zbraněmi tak vábivě položenými na dosah ruky.

Obsaďte místo, které se nachází přímo před vámi.

Všimnete si, že na nedalekém stole je příhodně položená puška. Hned jak ji vezmete se na konci střelnice objeví terč. Budete mít pět kulek a musíte s každou z nich trefit střed terče. Pokud všech pět minete, Hledač napravo od vás vám přiloží zbraň k hlavě a zmáčkne spoušť. Minete-li pouze jednou, pak se připojíte k těm Hledačům, kteří neuspěli v jejich bezmyšlenkovitém jednání.

Trefíte-li však všech pět kulek přímo do černého, střelnice se vypaří a vy se ocitnete v černé prázdnotě před mužem oblečeným v černém plášti a tmavě hnědé fedoře, avšak neuvidíte mu do obličeje. Toto je ten Držitel. Pokud kouří doutník, pak vás neshledává hodnými k pokračování ve vašem úkolu a vrhne vás do nicoty, ve které budete již na věky padat. Kouří-li však cigaretu, pak věří tomu, že jste schopni pokračovat. Pokyne vám, abyste promluvili. Musíte se ho zeptat: „Kolik lidí se je snažilo zastavit?“

Poví vám do detailu kolik lidí se snažilo zabránit ztrátě Předmětů, kolik kulek bylo vystřeleno, kolik bitev bylo vybojováno, kolik válek začalo a další věci. Nebojte se. Málo lidí z těchto informací zešílelo. Ten muž vám následně podá pušku, kterou jste použili na střelnici. Všechny kulky, které do této pušky nabijete, vždy poletí rovně a nikdy neminou místo, na které míříte. Následně na vás ten muž zdvořile kývne a odejde do nicoty. Ucítíte silný závan větru a pak se objevíte před místem, kterému říkáte domov.

Ta puška je Předmět 38. z 538. Kolik výstřelů bude potřeba k jejich zastavení?

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Líná sobotní noc

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!