CreepypastyČlánky

Držitel nepřítomnosti

Předmět 39. z 538

Držitel nepřítomnosti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete někoho, kdo si říká „Držitel nepřítomnosti“. Pokud se vás recepční bude snažit přesvědčit, že ta osoba, kterou hledáte, už tam není, požádejte o navštívení jejich cely.

V tu chvíli na vás recepční hodí pohled, který se dá definovat pouze jako bez emocí. Recepční vás povede dlouhou chodbou s dveřmi na obou stranách dokud nedorazíte ke kovovým dveřím s jedním zamřížovaným oknem. Otevřou vám je, ale dál s vámi již nepůjdou. Za těmi dveřmi není nic víc, než temnota.

Až vejdete do té temnoty, dveře se za vámi zabouchnou.

Jste v pasti a nezbývá vám nic jiného, než jít dál. Nebudete schopni vidět zem, střechu ani stěny. Buďte si vědomi, že pravděpodobně půjdete hodně dlouho, možná i dny. Během toho, co půjdete, začnete vevnitř sebe cítit chlad a prázdnotu. Budete se cítit, jakoby vaše duše opustila vaše tělo jako schránku. Po čase možná uslyšíte kroky, které se nahlas ozývají.

Okamžitě se zastavte a čekejte. Pokud se kroky nezastaví, musíte si sednout a počkat než se tak stane. Budou-li stále hlasitější, tak s jistotou zahynete nepředstavitelně hrůznou smrtí. Pokud však přestanou, musíte jít dál, dokud nedojdete k dalším dveřím osvíceným světlem za nimi. Otevřete je a vejděte dovnitř.

Vevnitř najdete místnost, ve které je úplná tma. Uvidíte pouze malý kruh světla na podlaze, který vytváří hořící svíčka. Za tím světlem bude židle a na ní kabát. Jděte k židli, ale nesedejte si na ni bez ohledu na to, jak dlouho jste šli. Počkejte než svíčka dohoří. Až se tak stane, natáhněte se a vezměte ten kabát.

Až znovu mrknete, ocitnete se před recepcí ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, ve kterém jste začali. Sáhněte do pravé vnitřní náprsní kapsy kabátu a vytáhněte z ní kus papíru popsaný červeným inkoustem. Nečtěte to, jinak se Držitel Nepřítomnosti stane přítomným a zničí vás nepředstavitelnou bolestí a utrpením.

Ten papír je Předmět 39. z 538. Udržujte ho nepřítomného. Udržte je od toho, aby se spojili.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Líná sobotní noc

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!