ČlánkyCreepypasty

Držitel zmatku

Držitel zmatku

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel zmatku.“ Recepční vás zpočátku bude ignorovat, ale pokud tam počkáte celou minutu, tak se zvedne a pokyne vám, aby jste ji následovali. Po té, co projdete několika špatně osvětlenými chodbami, se zastavíte v chodbě se slepým koncem bez dveří. Recepční ukáže směrem ke konci oné chodby a beze slova vás opustí.

Musíte dojít až na konec chodby

bez toho, aniž by jste řekli jediné slovo. Když se dostanete na konec chodby, tak své ruce položte na stěnu, abyste odhalili, že je to iluze, kterou můžete projít. Pokud se bojíte, nebo si nejste jistí tím, co najdete na druhé straně té zdi, nebo pokud máte nějaké pochyby, tak prostě přestanete existovat a už nikdy o vás nikdo nic neuslyší.

Ale pokud si věříte a věříte tomu, že za onou zdí naleznete odpovědi, tak se po průchodu tou zdí ocitnete ve světlé bílé místnosti s mnoha cestami. Některé vedou do dáli, některé se zdají, že nikam nevedou, jiné pro změnu vypadají, jako by se nedaly pochopit a vedou k utrpení, které znají pouze ty nejzatracenější duše.

Cesta, kterou hledáte vy, leží přímo naproti vám. Bude se vám zdát nekonečná. Během toho, co po ní půjdete, nesmíte říct ani slovo, ať už ta cesta bude jakkoliv dlouhá. Pokud se v místnosti začne stmívat v polovině vaší cesty, tak jediné, co vám zbývá, je sednout si a potichu vzlykat, jelikož nyní nejste nic víc než potrava pro ty nejvíce groteskní a prokleté démony, co existují.

Avšak pokud celá místnost zůstane až neuvěřitelně bílá,

tak celou cestu projdete bez úhony a bezpečně dojdete až ke dveřím. V tom momentě nesmíte dělat nic. Až se dveře otevřou, tak uvidíte místnost, která vám bude připadat nemožná. Nebude velká, ale ani malá. Nebude osvětlená, avšak nebude v ní tma. Bude se zdát vším a zároveň ničím.

Klady a protiklady v této místnosti nemají význam. Říká se, že většina, která do místnosti vstoupí, postupně zešílí a začne si rvát maso od kostí, nebo se vykuchá vlastníma rukama. To vše během toho, co se manicky směje. Nikdy nezemře. Toto se stane jejím osudem na věky.

Pokud se vám povede nezešílet, tak si všimnete nepopsatelné figury stojící v centru všeho toho šílenství. Zdá se lidská, ale v tom samém momentě vypadá spíše ďábelská. Nebudete schopni tuto entitu pochopit vizuálně, avšak nesmíte uhnout pohledem, ani jí nic říct. Ona figura vám řekne o mnoha událostech.

O některých budete vědět, že jsou pravdivé. O dalších, že jsou to lži. U některých si nebudete jistí. Ta entita bude čím dál tím víc rozrušená tím, že ignorujete všechny ty hlouposti. MUSÍTE se udržet a nic neříkat až do doby, kdy entita na chvilku utichne a následně se zeptá:

„Co bys dělal/a, kdyby byly všechny spojené dohromady?“

Na tohle musíte odpovědět:

„Vše co byste udělal vy. Včetně toho, co byste neudělal.“

Ona entita se na vás chvilku bude dívat prázdným pohledem. Pokud vám neuvěří, tak prostě odejde pryč a nechá vás tam navždy, v temnotě. Pokud vám však uvěří, tak k vám natáhne ruku a dá vám malý, zdánlivě nepodstatný, svítící předmět. Jmenuje se „Beast’s Resolve.“ (Odhodlání šelmy)

Toto je Předmět 37. z 538. Nezáleží na tom, jak nerozhodní jste. Nezáleží na tom, jak nejistí jste. Vy sami musíte vědět, co dělat, pokud se jednou spojí.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Článek: Ven

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!