CreepypastyČlánky

Držitel víry

Předmět 36. z 538

Držitel víry

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či náboženské instituce, do kterého se dokážete dostat. Až se dostanete na recepci, zavřete oči a zeptejte se zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel víry.“ Recepční se na vás zmateně podívá, zakroutí hlavou a vrátí se k práci.

Pokud počkáte tři minuty, povzdychne si a odvede vás do správcovi komory. Až vejdete dovnitř, zamkne vás tam. Dveře se nebudou dát otevřít a bude tam úplná tma. Pozvolna vám temnota začne popisovat ty nejhorší hříchy, které vaše tělo dokáže vydržet, těmi nejjasnějšími z bílých slov v jazyce, který jste nikdy nečetli, a hlasy, které jste nikdy předtím neslyšeli.

Přestane-li někdy tento monolog, padněte na kolena a spojte své ruce, křičíc každou modlitbu, kterou znáte. Pokud psaní nebude pokračovat, proklejte boha, který vás stvořil.

Bude-li však psaní bude pokračovat,

rychle se postavte a utíkejte tunelem. Ten tunel končí ve velkém dómu a v něm uvidíte mladou holku v bílém, zírající na vás s vlasy spuštěnými přes obličej. Nedívejte se na své ruce, jinak vám seškrábou maso z kostí. Odpoví pouze na jednu otázku: „Proč se bojí?“

Vzhlédne na vás a z jejích úst vyjdou všechna slova, která kdy byla řečena ve jménu boha a také nějaká, u kterých musíte věřit, že se stala mimo vaši realitu. Následně spadne na zem, křičíc v příšerné agónii, a pohltí ji bílý plamen.

Její popel je Předmět 36. z 538. Jednoho dne bude smísen s vaším.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Líná sobotní noc

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!