CreepypastyČlánky

Držitel věčnosti

Předmět 3. z 538

Držitel věčnosti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel věčnosti“. Recepční si povzdechne během toho, co se na vás podívá pohledem plným lítosti. Vezme vás dolů po schodišti do místa, kde by měl být sklep oné budovy. Avšak není.

Časem během toho, co budete postupovat hlouběji a hlouběji pod tuto instituci, začnete slyšet ozývající se výkřiky. Ze začátku budou skoro neslyšitelné, jako kdyby přicházeli z místa velmi vzdáleného, avšak čím blíže se dostanete ke konci chodby, tím hlasitější budou. Po nějaké době budou tak hlasité, že se bude zdát, že pohlcují ostatní zvuky.

Brzy vás ten rámus bude tak bolet, že začnete cítit nepolevující potřebu vydrápat si oči, abyste tomu utekli. Radím vám, abyste tomu odolali, jelikož jinak nebudete schopni dokončit svůj úkol. Recepční vám ukáže dveře a u toho si zakryje obě uši. Jak nejrychleji bude moct odemkne dveře a uteče. Nechá vás tam samotné v úzké, temné chodbě.

Toto bude vaše poslední možnost utéct.

Rozhodnete-li se pokračovat, otevřete dveře. Ono pronikavé naříkání náhle ustane a vám bude pištět v uších. Místnost, do které vstoupíte, bude plná skoro hmatatelné, vše pohlcující temnoty. Výjimkou bude druhý konec místnosti. Tam bude na zni připoutaná zbičovaná vyzáblá postava. Bude se dívat přímo na vás s manickým úsměvem. Jeho rány budou hnisat a z hrudníku mu bude napůl vyčnívat skalpel. Teď budete mít šanci se zachránit. Jediná cesta k tomu je zeptat se: „Kdo je vytvořil?“

Před tím, než vám odpoví, se zasměje, avšak bude znít spíše jako umírající zvíře. Poví vám ten nejstrašnější příběh, který kdy uslyšíte. Příběh daleko přesahující primitivní koncepty jako je bolest, či smrt. Bude vyprávět o samotné podstatě zla. Ti slabší se z příběhu toho muže zblázní, takže zůstaňte silní bez ohledu na to, jak křehká se vaše mysl bude cítit.

Až skončí, tak bude na vás, aby jste ukončili život tohoto muže a ulevili mu od jeho příšerného břímě. Vyjměte skalpel a on se ještě naposledy zachvěje v agónii, než utichne… navždy.

Onen skalpel je Předmět 3. z 538. Už je jen na vás zda by měl být zbytek chráněn, nebo zničen.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta Wiki

Další Creepypasta: Stav Bezcitnosti

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!