CreepypastyČlánky

Držitelka ničeho

Předmět 4. z 538

Držitelka ničeho

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitelka ničeho.“ Recepční vás i přes to, že se na vás bude dívat pohledem plným čistého a nefalšovaného znechucení, odvede do jiné oddělené budovy, která bude vypadat jako starý, dřevěný domek. Vevnitř naleznete zdánlivě nekonečnou chodbu, která se bude zdát daleko, daleko delší, než samotný dům zvenčí.

Ta chodba bude úplně tichá

Pokoušet se udělat jakýkoliv zvuk ve špatný čas je závažná, žalostná a hrozná chyba. Všimnete si toho, jak jsou světla v chodbě čím dál tím světlejší a světlejší čím více se budete přibližovat k jejímu konci. Brzy na to vás to světlo začne oslepovat. Pokud se kdykoliv během toho, co půjdete chodbou, světla vypnou, tak musíte rychle vykřiknout „Ne! Zastavte! To co děláte je špatně!“ A během toho začít couvat. Pokud světla zůstanou zhašená, tak okamžitě sprintujte směrem ke dveřím, kterými jste přišli. Pořád by měly být otevřené. Snad od nich nejste tak daleko, aby se před vámi stihly zavřít. Pokud se však před vámi zavřou, tak by věčnost v pekle byla daleko více preferovanou v porovnání s tím, co vás teď čeká.

Pokud se však světla znovu rozsvítí,

tak pokračujte dál chodbou. Na konci té chodby naleznete celu. Recepční vám onu celu otevře a u toho se na vás nepřestane znechuceně dívat. Vevnitř té cely naleznete šílenou pastiš barev uspořádanou do několika harlekýnských formací. Nesmíte se nimi nechat rozptýlit, jelikož veprostřed místnosti bude nahá mladá žena pokrytá krví a svázaná lidskými šlachami. Pokud z ní spustíte oči byť jen na moment, tak vás úplně zničí. Odpoví vám pouze, když se zeptáte na jedinou otázku: „Co byly, když byly jedním?“

Odpoví vám až neuvěřitelně detailně a u toho se vám bude dívat hluboko do očí. Nebude se to podobat ničemu, co jste kdy ve svém životě slyšeli. Budete na pomezí neuvěřitelného štěstí a agónie jen díky jejím pouhým slovům. Je neobvyklé pro Hledače, aby se ponořil do euforie. Nejhorší, co můžete udělat, je podívat se na tetování na jejím hrudníku. Vaše mysl vás bude pokoušet, avšak vy jí musíte odolat. Pokud to nezvládnete a podíváte se na ono tetování, tak se stanete obětí jejích hrůzných schopností. Zaživa vás stáhne z kůže a z vašeho znetvořeného masa si udělá další pouta. Již navždy s ní zůstanete uvězněni. Plně při vědomí.

To tetování je Předmět 4. z 538. Touží se znovu spojit, ale to se nesmí stát.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta Wiki

Další creepypasta: Zhasnuto

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!