ČlánkyCreepypasty

Negativní energie / Negative Energy

Negativní energie / Negative Energy

Podívej se za sebe. Co vidíš? Stoprocentně někde okolo sebe máš zeď. Teď se hluboce zadívej na místo na té zdi, které je na úrovní tvých očí. Nic se ti nestane, ale koukej si pořádně zapamatovat, kde to místo na oné zdi je. To místo totiž obsahuje všechnu negativitu tvé mysli.

Občas se během toho, co jsi na svém počítači a čteš si děsivé příběhy, nebo děláš cokoliv jiného, začneš bát. Co děláš, když se tohle stane? Podíváš se za sebe. To je to, co uděláš. Během toho, co tohle čteš, to na tebe taky přijde. Koukni se na to místo. Znovu nic, že ano? To je proto, že nyní je všechno to zlo bezpečně uzamčené v tvé hlavě.

Někteří lidé, kteří se dozví o tomto „negativním místě“, se dokonce odhodlají odstranit toto místo, aby se zbavili vší negativní energie. To je však velká chyba. Nikdy tomuto místu nesmíš ublížit. Pokud to uděláš, tak z onoho místa vypustíš všechnu tu negativní energii. Nyní ti každý den, když budeš v noci sedět u svého počítače, bude zima. A to i v létě. Ten pocit strachu, který si doteď cítil pouze, když si byl vyděšený, budeš od teď cítit neustále. Do týdne začneš mít ty i tvoji milování smůlu.

V průběhu jednoho měsíce bude tvůj počítač čím dál tím více porouchaný a nakonec přestane fungovat úplně. Rok ode dne, kdy si to místo, ten bod, zničil, budeš mít sen plný tvých největších strachů. Bude ti připadat, jako by ten sen trval věčnost a až se probudíš, tak si všimneš, že trochu hůř vidíš. Každý rok v ten samý den se ti ten sen bude opakovat a tvůj zrak se bude čím dál tím více zatemňovat. Až úplně oslepneš, tak se nepovažuj k onomu místu na zdi otočit zády. Tedy pokud ho ještě vůbec dokážeš najít.

Zdroj: Creepypasta Wiki

Další Creepypasta: Karmínové písky

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!