CreepypastyČlánky

Matčina láska / Mother’s Love

Matčina láska / Mother’s Love Creepypasta

Vzbudíš se uprostřed noci

Tvá kočka je pohodlně uhnízděná za tvými koleny a tvá deka, kterou jsi přikrytý, příjemně hřeje tvé unavené tělo. Spokojeně si oddechneš. Zrovna, když už se chceš opět ponořit do sladkého spánku, tvá kočka zasyčí, seskočí z tvé postele a zoufale se uteče schovat za záclonu.

Nikdy se tak divně nechovala a to tě zneklidňuje. Rozhlížíš se po svém pokoji s nadějí, že najdeš něco, co by ji mohlo takhle vyplašit, avšak nevidíš nic neobvyklého. Na chvilku se zastavíš a posloucháš, zda neuslyšíš něco zvláštního. Jediné co však slyšíš je, jak tvá kočka na chodbě pije vodu ze své misky a vydává takový ten odporný srkavý zvuk, který tě vždy rozčiluje. Jelikož nic není špatně, lehneš si s úlevou zpět do postele a až po bradu se přikryješ dekou.

Avšak před tím, než zavřeš oči

zahlédneš tmavou siluetu tvé kočičí kamarádky, které stojí srst, dřepící pod tvým stolem. Zalapáš po dechu. Pokud ten divný srkavý zvuk nevydávala tvoje kočka, tak kdo?

Pomalu a nejtišeji jak je to možné vylezeš z postele. I přes všechnu tvou snahu pod tvými nohami hlasitě zasténá stará dřevěná podlaha. Ztuhneš a zůstaneš stát místě. Srkavý zvuk ustane, ale po chvilce ho opět slyšíš. Jakékoliv pochyby o tom, že to byla jen tvoje fantazie, jsou rázem pryč.

S rychle a silně bijícím srdcem

po špičkách dojdeš ke dveřím. Vykoukneš ze svého pokoje a rozhlédneš se po chodbě směrem k misce tvé kočky. A pak ji uvidíš.

Tvou matku, dřepící na svých rukou a kolenou. Její končetiny jsou dlouhé a hubené a její prsty kostnaté a vyzáblé. Rozcuchané vlasy zakrývají její bledý, zkreslený obličej, jehož kůže je natažená, zejména na lícních kostech. Hltavě líže vodu z misky tvé kočky, jazyk černý jako uhlí a dvakrát tak dlouhý, než normálně.

Z ničeho nic se zataví. Pomalu na tebe otočí hlavu. Dívá se ti hluboko do očí, její zorničky jsou jen dvě nehýbající se tečky plné zla.

Vyskočíš v panice

a zaběhneš zpět do svého pokoje, zatím co tvá matka běží po všech čtyřech za tebou. Zavřeš dveře a malou chvilku na to se začnou prudce třást. Hlasité mlácení je slyšet po celém domě. Rychle svým tělem zarazíš dveře, aby si je zablokoval. Celý rám se zuřivě třese, ale ty držíš pevně.

Najednou bušení ustane. Ve vzduchu je cítit jakýsi zvláštní druh klidu. Po několika sekundách nesnesitelného ticha se koule na dveřích začne otáčet.

Najednou slyšíš mámin uklidňující hlas z druhé strany dveří…

„Broučku, je něco špatně? Proč si zavřel dveře? Mám obavy. Prosím. Pusť mě dovnitř.“

 

Autor: MrDupin
Originál (EN): Mother’s Love

Další Creepypasta: Nahrávka od kamaráda / The Recording from a Friend

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!