CreepypastyČlánky

Držitel grálu

Předmět 49. z 538

Držitel grálu

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel grálu“. Recepční se náhle objeví na tváři prázdný výraz hned potom, co vás uslyší říct tato slova. Budete-li na ni zírat, pak ztratíte veškeré spojení s realitou. Měli byste odvrátit svůj pohled a zeptat znovu. Tupý předmět vás praští zezadu do hlavy a všechno potemní.

Až se probudíte, budete v temné místnosti. V jejím středu leží na podstavci kompas, který navěky ukazuje do čtyřech směrů.

Půjdete-li na jih, najdete studnu. Pokud se do té studny podíváte, vynoří se z ní proud démonů, kteří vás snědí. Je to daleko horší než to zní, jelikož neztratíte vědomí a zažijete jaké to je být tráveni po tisíce let na padesáti různých místech najednou.

Půjdete-li na východ,

zatouláte se již navždy do země Nód1. Vítr vám možná oddělí maso od kostí, ale vaše kostra se nikdy nezastaví a půjde dál.

Půjdete-li na západ, dorazíte k Okraji a neodoláte touze skočit z něj dolů.

Půjdete-li na sever, naleznete dveře se zvláštní značkou. Pokud na tuto značku položíte ruku, uvidíte Jeho obraz. Poví vám, abyste vešli dovnitř.

Vevnitř naleznete les. Vejdete-li to tohoto lesa, najdete jezero. Pokud se rychle otočíte, uniknete nečekané smrti, jelikož to jezero je pouze fata morgána, maskování stvoření daleko horšího než cokoliv z vašich nejhorších nočních můr. Půjdete-li dál a náhle odbočíte doleva, nejdete kaluž krve. V té kaluži bude muž, který vás požádá o vaši duši. Pokud mu ji dáte, zvedne se. Tento muž má tvář ďábla, ale hlas má jako anděl. Pokud se neotočíte až se na vás usměje, vaše duše bude navždy ztracena. Až k vám přijde, řekne: „Děkuji ti,“ a dá vám grál plný krve.

Zničehonic se objevíte v kuchyni

v jakémkoliv místě, které zvete domovem. Buďte vděční – pokud byste udělali něco špatně, ten muž by stále měl vaši duši a bolest takového oddělení je zkušeností, kterou si nepřejete mít. Mějte však na paměti, přežijete. Budete žít dál, křičíc v agónii, dokud se někdo neuráčí ukončit vaše utrpení.

Dejte ten kalich do mrazáku – měl by být udržován v chladu a nikdy z něj nesmíte vylít ani kapku, jinak se na zemi opět zažehnou plameny pekelné.

Tento grál je Předmět 49. z 538. Napijete-li se Jeho krve, zešílíte nebo se z vás stane anarchista. Pouze váš osud může rozhodnout.


1 Kniha Genesis – Kain a Ábel


Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Druhý břeh

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!